+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • Aber

  Firma Aber została stworzona przez miłośników modelarstwa w 1995 roku, od tego czasu prężnie działa w tej branży. Jej specjalnością jest produkcja dodatków do dostępnych na rynku modeli. Firma tworzy elementy fototrawione, jak i też toczono-frezowe, które dedykowane są do modeli w różnych skalach oraz kategoriach.

  W tej chwili na rynku dostępnych jest ponad 1000 tzw. zestawów waloryzujących z logo firmy Aber. Wyjątkowe przywiązanie do detali oraz znakomita jakość wykonania sprawiły, iż firma jest ceniona nie tylko na krajowym rynku, ale także wśród zagranicznych fanów modelarstwa. Produkty tej firmy corocznie zdobywają liczne nagrody oraz wyróżnienia. 

  Jeden z czołowych producentów modeli, pochodząca z Japonii, firma Tamiya tworząc zestawy specjalne swoich produktów dołącza zestawy waloryzujące właśnie firmy Aber. Świadczy to nie tylko o dobrej jakości elementów polskiego producenta, ale także o renomie, jaką cieszy się wśród firm działających w branży.

  Dzięki wykorzystaniu elementów fototrawionych można w niezwykły sposób zmienić prawie wszystkie modele. Aber dostarcza elementy zarówno do modeli samolotów, pojazdów bojowych, jak i czołgów. Szeroki asortyment oraz dobra opinia pozwalają na obecność produktów firmy na rynku w wielu krajach.

  Modelarze na całym świecie doceniają wysoką jakość wyrobów tego producenta, przez co są one poszukiwane i chętnie kupowane. Firma nadal rozwija swój asortyment o nowe zestawy waloryzacyjne, optymistycznie patrząc w przyszłość.

  Produktów w sklepie: 32
 • Academy

  Academy Hobby Model Kits Co., Ltd. jest koreańskim producent plastikowych modeli redukcyjnych do sklejania, wyrobów chemicznych oraz zabawek. Firma została założona 1 września 1969 roku. Ma trzy siedziby: w Seulu  w Korei; Gelsenkirchen w Niemczech oraz na Filipinach. Academy Hobby działa globalnie i znana jest przez modelarzy na całym świecie.

  Modele Academy Hobby Model Kits zdobyły wiele nagród w prestiżowym konkursie Modell des Jahres, czyli Model Rynku. Firma ta znana jest z tworzenia modeli samolotów, głównie maszyn wojskowych zarówno historycznych, jak i współczesnych, czołgów, samochodów sterowanych radiem.

  Firma Academy Hobby poza modelami redukcyjnymi ma także w swojej ofercie szeroki wybór zabawek oraz innych akcesoriów związanych z aktywnym spędzaniem czasu, takich jak pistolety pneumatyczne. Jednak na rynku międzynarodowym najbardziej znana jest jako znaczący producent modeli.

  Produkuje także modele czołgów, samochodów oraz żaglówek sterowanych za pomocą fal radiowych. Wszystkie modele tej firmy charakteryzują się dobrym odzwierciedleniem szczegółów, poprawnym spasowaniem części i zgodnością z danymi historycznymi. Produkty te nadają się zarówno dla początkujących modelarzy jak i tych, którzy mogą pochwalić się dłuższych stażem.

  Academy to marka godna zaufania i oferująca modele odpowiedniej jakości w przystępnej cenie. Ich konstruowanie daje dużą satysfakcję i zadowolenie z pasji jaką jest modelarstwo.

   

  Produktów w sklepie: 69
 • ADAMMeD

  Zapewne każdy z nas przyzna, iż kupno oraz późniejsze złożenie danego modelu jest główną przyczyną radości, jak i satysfakcji. Jednakże przy pomocy profesjonalnych narzędzi modelarskich - nasza praca przebiegnie sprawiej oraz dokładniej. Proponujemy Państwu produkty marki ADAMMeD. Jest to polski producent narzędzi modelarskich i stomatologicznych, oferujący wysoką jakość wykonania, przy zachowaniu przystępnej ceny.

  Przy wykorzystaniu oferowanych narzędzi, gwarantujemy Państwu czerpanie jeszcze większej rakości z klejenia kolejnych modeli maszyn bojowych, czołgów, samolotów, samochodów, motocykli, budynków, czy figurek.

  W naszym asortymencie znajdują się przykładowo zestawy nakładaczy dwustronnych - umożliwiające precyzyjne nakładanie masy w każdym miejscu, gdzie nakładanie byłoby wręcz niemożliwe bez brudzenia rąk. Warto również zwrócić uwagę na zestaw 15 wierteł modelarskich - dzięki nim żadna sytuacja podczas konstruowania modeli nas nie zaskoczy. Wraz z wiertłami doskonale skomponuje się poręczna i wygodna - wiertarka ręczna. Ponadto oferujemy ogrom specjalistycznych pęset, pilników, uchwytów oraz lusterek modelarskich.

  Bez znaczenia, czy jesteśmy koneserem lub może dopiero początkującym modelarzem - odpowiednie wyposażenie w dużym stopniu usprawni tworzenie kolejnych wspaniałych konstrukcji. Narzędzia modelarskie ADAMMeD sprawią, że jeszcze chętniej będziemy zabierać się do naszej pasji. Dodatkowo za sprawą niskiej ceny narzędzi (mimo swojego solidnego wykonania) w naszym portfelu zostanie więcej środków, które będziemy mogli przeznaczyć chociażby na zakup kolejnych fascynujących modeli.

   

  Produktów w sklepie: 38
 • Adler

  Marka Adler została stworzona w roku 2009, wyłącznie dla dystrybutora profesjonalnych i hobbystycznych narzędzi i maszyn, firmy Mar, która od 1991 roku oferuje urządzenia warsztatowe wysokiej jakości. W asortymencie znajdują się obecnie m.in. używane w modelarstwie aerografy, mini kompresory przeznaczone do zasilania aerografów w sprężone powietrze oraz akcesoria takie jak stojaki i uchwyty do aerografów, stojaki do malowania oraz mini kabiny lakiernicze.

  Aerografy Adler produkowane są jako jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne. Pierwsze, posiadają jednofunkcyjny przycisk spustowy, za pomocą którego dozuje się ilość powietrza doprowadzanego do urządzenia. Dawkę natryskiwanej farby można regulować bądź to za pomocą obrotowej dyszy farby w zbiorniczku, bądź poprzez tylną regulację skoku iglicy. Aerografy jednofunkcyjne nadają się raczej do malowania większych powierzchni nie wymagających dużej precyzji niż misternych, cienkich linii. Urządzenia dwufunkcyjne natomiast wyposażone są w przycisk spustowy, który reguluje ilość powietrza (przez wciśnięcie przycisku) oraz ilość natryskiwanej farby (przez odciągnięcie przycisku do tyłu). Dwufunkcyjne aerografy Adler, dzięki kalibracji obydwu czynników różnicujących strumień farby, świetnie nadają się zarówno do malowania precyzyjnych cienkich linii i punktów, jak i większych powierzchni.

  Marka Adler ma w swojej ofercie m.in. luksusowy aerograf dwufunkcyjny, który dzięki precyzji wykonania i zastosowaniu jednej tylko, teflonowej uszczelki, jest niezwykle szczelny oraz odporny na czyszczenie bardziej agresywnymi niż w przypadku innych aerografów (z gumowymi uszczelkami) substancjami. Ten model idealnie rozpyla farby emaliowe, akrylowe, washe i pigmenty oraz spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających modelarzy.

  Produktów w sklepie: 18
 • AFV Club

  AFV Club to tajwańska firma produkująca modele redukcyjne wszelkiego rodzaju sprzętu wojskowego. Założona została w roku 1990 i od tego czasu dostarcza nowe modele na rynek. Bogata oferta tego producenta obejmuje czołgi, samoloty oraz figurki żołnierzy, a także personelu wojskowego.

  Modele AFV Club znane są w wielu krajach oraz cenione za dokładne wykonanie i dobre odwzorowanie detali przedstawianego sprzętu wojskowego. Tworzone przez tę firmę produkty wykonane są z materiałów dobrej jakości, co gwarantuje modelarzowi brak problemów ze spasowaniem elementów. Podczas konstruowania danego modelu, nie występują także niechciane niespodzianki w postaci ułamań lub uszkodzeń.

  Firma najpierw zdobyła dobrą opinię na azjatyckich rynkach, a potem przeniosła swoje zainteresowanie na kraje europejskie oraz USA. Dziś modele tego producenta są powszechnie dostępne w wielu sklepach modelarskich na świecie. Pomimo stosunkowo krótkiej historii na rynku, firma AFV Club szybko stała się znana a jej produkty poszukiwane przez modelarzy. Modele są przyjemne w składaniu i pozwalają na ciekawe spędzenie czasu.

  Firma także poza modelami tworzy elementy dodatkowe, takie jak zestawy amunicji, broń i tym podobne. One także są chwalone za precyzyjne odwzorowanie detali i wysoką jakość wykonania. AFV stale rozwija swoją ofertę tworząc nowe zestawy i zdobywając nowe rynki. Modele jej produkcji są godne zainteresowania, a czas spędzony na ich konstruowaniu nie będzie stracony. Młoda firma dynamicznie wchodzi na rynek i wypracowuje swoje miejsce w czołówce producentów modeli i akcesoriów modelarskich. 

  Produktów w sklepie: 35
 • Airfix

  Airfix to brytyjska firma z długoletnią tradycją produkcji doskonałej jakości modeli redukcyjnych. Firma założona została w 1939 roku, od tego czasu zmieniali się właściciele, natomiast asortyment zostawał bez zmian. W Wielkiej Brytanii nazwa firmy stała się synonimem wszystkich modeli do sklejania. Modele Airfix dostępne są w bardzo szerokim wyborze. Firma oferuje modele samochodów, łodzi, rakiet, figurek,  czołgów oraz oczywiście samolotów. W asortymencie tej firmy znajdują się również różnego rodzaju zestawy modelarskie posiadające klej, farby i pędzle. Przez prawie 80 lat swojej historii stworzyli wiele kultowych zestawów, do dziś pozostając jednym z większych i ważniejszych producentów modeli redukcyjnych.

  Modelarze na całym świecie doceniają jakość z jaką wykonane są wszystkie zestawy tego producenta. Poza tym duży wybór modeli dla początkujących sprawia, iż wielu z nich sięga po produkty, tej właśnie firmy. Prostsze konstrukcje pozwalają na zapoznanie się z podstawowymi technikami modelarskimi oraz umożliwiają zaznajomienie się z używaniem niezbędnych w tej dziedzinie narzędzi.

  Dla wytrawnych hobbystów firma Airfix ma w swojej ofercie skomplikowane, pełne małych detali modele samolotów oraz innych pojazdów w skali 1:24 lub 1:32. Stanowią one duże wyzwanie jednak po ukończeniu budowy, każdy amator modelarstwa będzie czuł prawdziwą satysfakcję z osiągniętego sukcesu.

  Dziś firma Airfix tworzy nowe projekty, produkcja została przeniesiona do Indii, a na rynku pojawiają się modele z charakterystycznym czerwono-czarnym logo. Historia Airfix twa, dając modelarzom na całym świecie szansę na tworzenie kolejnych udanych egzemplarzy do ich kolekcji.

  Produktów w sklepie: 107
 • AK Interaktive

  AK Interactive to hiszpańska firma, która zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych produktów stosowanych w modelarstwie. Jej pracownicy tworzą znane na całym świecie publikacje, poradniki oraz materiały eksploatacyjne przeznaczone dla każdego modelarza.

  Firma AK Interactive powstała w 2009 roku i od tej pory stale się rozwija dzięki zaangażowaniu oraz ciężkiej pracy profesjonalnego zespołu. Produkty tego wytwórcy stosowane są codzienne przez tysiące modelarzy na całym świecie. Doskonale nadają się zarówno dla specjalistów, jak i dla osób, którzy modelarstwo traktują jako hobby.

  Publikacje tworzone przez zestpół AK Interactive dostępne są zarówno jako wydania książkowe jak i w formie cyfrowej na stronach internetowych oraz jako filmy instruktażowe umieszczane na portalach społecznościowych. Produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży są testowane, sprawdzana jest ich trwałość, wydajność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Firma dba o wysoką jakość produkowanych przez nią materiałów modelarskich.

  Przy tworzeniu nowych rozwiązań AK Interactive współpracuje z uznanymi modelarzami, wysłuchuje ich uwag, a ewentualne sugestie wprowadza w życie. Poza wspomnianymi materiałami firma ta znana jest także z dużego zaangażowania na polu pomocy technicznej dla modelarzy oraz dystrybutorów swoich produktów.

  Wydając liczne publikacje AK Interactive wpływa na zwiększenie umiejętności modelarzy, poprawę techniki oraz edukuje nowe osoby zainteresowane tym ciekawym i rozwijającym hobby.

  Produktów w sklepie: 2
 • Alan Hobbies Ltd.

  Alan Hobbies Ltd. to największy rosyjski producent plastikowych modeli redukcyjnych do sklejania. Firma słynie z dużej precyzji w przygotowaniu elementów, jak również z wysokiej jakości wykonania samego materiału. Specjalizuje się głównie w modelach wojskowych - czołgach, samolotach, statkach czy broni palnej, tworząc je głównie w skali 1:35. W ofercie Alan Hobbies Ltd. znajdziemy zatem wszelkie możliwe repliki sprzętu jaki był w użyciu wojsk podczas pierwszej oraz drugiej wojny światowej.

  Modele Alan Hobbies Ltd., które znajdziecie Państwo w ofercie naszego internetowego modelarskiego sklepu modeledo.pl, to między innymi niemieckie działo przeciwpancerne Panzerjagerkanone Pak 43. Podobnie jak większość modeli firmy, zostało przygotowane w skali 1/35 i odwzorowuje sprzęt militarny używany w trakcie II wojny światowej. 

  Panzerjagerkanone Pak 43, jak również inne modele Alan Hobbies Ltd. zostały przygotowane z plastiku. Do ich finalnego wykończenia przyda się klej modelarski do plastiku, jak również farbki, którymi będziemy mogli pomalować wszelkie należące do zestawu elementy. W przypadku modeli produkowanych przez Alan Hobbies Ltd. niezwykle pomocna będzie również pinceta, którą będziemy nakładać dołączone do modelu kalkomanie. Warto zadbać również o płyn na kalki i pod kalki lub płyny do kalkomanii, jak na przykład Tamiya 87102 Mark Fit.

  To unikalna szansa na wzbogacenie swojej kolekcji sprzętu, broni i pojazdów z czasów I i II wojny światowej modelami przygotowanymi przed wschodnioeuropejskich producentów. 

  Produktów w sklepie: 1
 • Amati - drewniane modele okrętów

  Amati to włoska firma z długą i barwną historią. Została założona w Turynie w 1879 roku. Już od ponad 130 lat Amati wraz ze swoimi projektantami, artystami i modelarzami oferuje entuzjastom najlepsze, najbardziej zaawansowane technicznie produkty. Na początku swojej działalności firma znana była z tworzenia ornamentyki. Po pewnym czasie zainteresowanie firmy przeniosło się na wykonywanie bogatych w detale i eleganckich drewnianych modeli statków różnego rodzaju.

  Szeroki asortyment firmy obejmuje tak zróżnicowane kategorie, jak historyczne okręty z okresu wielkich odkryć geograficznych, galeony, fregaty, szkunery, współczesne jachty sportowe, zachwycające swym urokiem statki parowe. Firma produkuje także niezbędne materiały oraz narzędzia do pracy z drewnianymi modelami.

  Drewniane modele Amati szybko stały się znane na całym świecie oraz cenione przez miłośników modelarstwa. Docenione zostały przede wszystkim dokładne odwzorowanie najdrobniejszych elementów konstrukcji statków i łodzi oraz wysoka jakość wykorzystanych do ich produkcji materiałów.

  W swej ofercie Amati ma zarówno propozycje dla zaawansowanych modelarzy, jak i takie przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym interesującym hobby. Każdy z zestawów wyposażony jest w instrukcję obrazkową, plany montażowe, pozwalającą na udane sklejenie konstrukcji w sposób dający satysfakcję z ukończonej budowy.

  Amati stale rozwija swoją ofertę doskonałych modeli, oferuje akcesoria oraz elementy warsztatu pracy potrzebne każdemu modelarzowi zainteresowanemu okrętami, oraz pragnącemu posiadać kompletny warsztat pracy. Ukończone konstrukcje tej firmy na pewno staną się ozdobą nie jednej kolekcji.

  Produktów w sklepie: 91
 • Amazing Art

  Amazing Art to marka, która powstała z ponad dwudziestoletniej pasji jednego z założycieli firmy. Poszukując dobrych jakościowo, przydatnych produktów umożliwiających tworzenie modeli oraz makiet, jej właściciele zdecydowali się w 2014 r. rozpocząć profesjonalną produkcję artykułów modelarskich.

  Dziś, dzięki energii, zaangażowaniu i kreatywnej pracy wspólników oraz pracowników, firma oferuje niemal 600 produktów, które cieszą się uznaniem zarówno profesjonalnych modelarzy, pasjonatów, jak i amatorów wchodzących dopiero w świat tego interesującego hobby. Modelarstwo, kojarzone zwłaszcza przez starsze osoby ze sklejaniem drewnianych samolotów z okresu I wojny światowej, ewoluowało obecenie w kierunku modeli plastikowych, tzw. wtryskowych, których elementy umieszczone są na plastikowej ramce (wyprasce). Modele takie skleja się, a następnie maluje, tworząc wspaniałe cacka - samochody, motocykle, lokomotywy i wagony, śmigłowce, samoloty, statki, czołgi, wojskowe pojazdy czy budowle i ich ruiny.

  Amazing Art zapenia narzędzia nie tylko fanom modeli plastikowych, ale również zwolennikom tych drewnianych, oferując wiertła, frezy, kleje i pilniki do drewna. Większość produktów sygnowanych tą marką jest uniwersalnych, jak na przykład kleje na bazie cyjanoakrylu, które nadają się zarówno do metalu, gumy, pianek EEP, plastiku, jak i powierzchni ceramicznych, szkła czy drewna. Wśród produktów Amazing Art znajdziemy różnego rodzaju precyzyjne pęsety, cążki do wycinania elelementów z wyprasek, cążki do elementów fototrawionych, pędzle a także służące do pokrywania makiet, dioram czy podstawek figurek żwiry, piaski oraz sztuczne trawy.

  Produktów w sklepie: 141
 • AMG Arsenal Model Group

  AMG Arsenal Model Group jest jedną z wielu nowych, rozwijających się dynamicznie małych firm, jakie w ostatnim czasie się pojawiły, a które mają w swojej ofercie modele redukcyjne. Firma znalazła dla siebie nisze na rynku i umiejętnie ją wykorzystała. Od początku zestawy tego producenta cechuje dobra jakość i dokładne odwzorowanie detali, dzięki czemu zyskuje oraz większą przychylność klientów.

  Firma skupia się głównie na dostarczaniu modeli redukcyjnych samolotów wojskowych z okresu II wojny światowej. Jednak oferuje także inne zestawy, stale poszerzając swój asortyment. Dużą popularnością cieszą się figurki żołnierzy oraz elementy wykorzystywane do tworzenia wszelkiego rodzaju dioram. AMG Arsenal Model Group wprowadza nowe coraz bardziej dopracowane modele, stosuje ulepszone techniki produkcji co skutkuje widocznie lepszą jakością proponowanych zestawów.

  Za największą zaletę oferty tej firmy uważa się tworzenie modeli nietypowych i maszyn rzadko spotykanych w katalogach innych, większych producentów. Produkcja niewielkich ilości modeli jest bardziej opłacalna dla mniejszego wykonawcy i pozwala na berpośredni kontakt twórcy z modelarzem.

  W dostępnych na rynku modelarz samolotów i innych maszyn tej firmy części są dobrze ze sobą spasowane, montaż nie nastręcza zbyt wielu problemów, a efekt jest bardziej niż zadowalający. Zestawy AMG Arsenal Model Group mogą być udanym dodatkiem do kolekcji większych oraz bardziej znanych graczy na rynku plastikowych modeli redukcyjnych. 

  Produktów w sklepie: 1
 • AMK
  AMK

  AMK, czyli AvantGarde Model Kits to chiński producent modeli do sklejania powstały w 2012 roku. Firma specjalizuje się głównie w tworzeniu replik lotnictwa funkcjonującego zarówno podczas II wojny światowej jak i w kolejnych latach. Jej produkty charakteryzuje wysoka trwałość materiałów oraz bardzo duża dbałość o szczegóły przygotowywanych elementów zestawów.

  W ofercie naszego internetowego sklepu modelarskiego Modeledo.pl znajdziecie Państwo modele samolotów wykorzystywanych przez różne nacje. Dla osób zainteresowanych lotnictwem zza wschodniej granicy przygotowaliśmy m.in. rosyjski dwumiejscowy, naddźwiękowy ciężki myśliwiec przechwytujący Mikoyan MiG-31, wykorzystywany w czasach Zimnej Wojny. Natomiast dla fanów nieco bardziej egzotycznych wojsk mamy izraelski myśliwiec Kfir C2/C7. Ta maszyna powstała w 1977 roku, wykorzystywana do dziś przez tamtejszą armię.

  Modele AMK są produkowane w skali 1/48 a do ich wykończenia przyda nam się naturalnie klej modelarski oraz odpowiednie farby, którymi będziemy mogli pomalować poszczególne elementy modelu. Warto zauważyć, że AMK dba o precyzyjnie odwzorowanie rzeczywistych myśliwców, bombowców czy helikopterów - do standardowych materiałów, z których możemy skleić model, często dołączane są między innymi szyby kabiny (przygotowywane w dwóch wersjach - przezroczystej i przydymionej) czy zestawy rakiet. Tak duża dbałość o szczegóły sprawia, że modele AMK wyróżniają się na tle innych producentów, a sklejanie modeli i oczekiwanie na finalny efekt sprawia ogromną radość.

  Produktów w sklepie: 3
 • Ammo by Mig

  Ammo by Mig to producent wysokiej jakości preparatów chemicznych oraz specyfików wykorzystywanych do tak zwanego weatheringu, czyli celowego nanoszenia zabrudzeń oraz innych efektów zużycia materiału w celu podniesienia autentyczności wykonanego modelu lub dioramy. W ten sposób składany zestaw możemy dostosować do naszych potrzeb.

  Ta technika wykorzystywana jest głównie przez modelarzy zajmujących się modelami plastikowymi. Dlatego wymagane są specjalistyczne preparaty, podkłady pod farby, pigmenty oraz washe. Wszystko to ma w swojej ofercie Ammo by Mig. Przy zastosowaniu produktów tej firmy sprawny modelarz z pomocą pędzla lub aerografu jest w stanie zmienić standardowy model w niepowtarzalny egzemplarz.

  W ofercie firmy znajdują się preparaty pozwalające nie tylko na postarzanie, dodanie charakteru, np. samolotowi, ale i uzyskanie efektu śladów powstałych po opadach deszczu, śniegu lub bardzo realistycznych zabrudzeń, np. grudy błota pomiędzy segmentami gąsienic na czołgach lub plam na strojach roboczych mechaników. 

  Preparaty te cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką jakością i łatwym sposobem nakładania. Szeroki asortyment materiałów pozwala na zaplanowanie i wykonanie prac na konkretnym modelu. Zarówno modelarze zainteresowani dziedziną lotnictwa, ciężkiego uzbrojenia, marynarki wojennej jak i cywilnych pojazdów znajdą w katalogu tej firmy odpowiednie dla ich potrzeb produkty. Dlatego poszukując sposobów na urealnienie swoich dzieł warto jest zainteresować się ofertą Ammo by Mig. 

  Chcą nauczyć się techniki weatheringu warto zapoznać się z publikacjami Ammo by Mig - poradnikami w formie miesięczników The Weathering Magazine. W magazynach tych znajdują się ciekawe artykuły z dużą ilością zdjęć, dzięki którym każdy nawet początkujący modelarza będzie mógł poduczyć się nowych technik waloryzacji modeli. 

  Produktów w sklepie: 17
 • Amodel

  Amodel to ukraińska firma specjalizująca się w wykonywaniu plastikowych modeli redukcyjnych. W szerokiej gamie zestawów tego wschodnioeuropejskiego producenta znajdują się samoloty różnego rodzaju wytwarzane na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Są wśród nich maszyny różnych typów pochodzące z wszystkich kontynentów.

  Modele Amodel zystały sobie przychylność klientów szczegółowym odwzorowaniem detali, poprawnym spasowaniem elementów oraz interesującym doborem pojawiających się w zestawach maszyn. Bogata jest zwłaszcza oferta prezentująca wszelkiego rodzaju samoloty transportowe oraz pasażerskie, zarówno wojskowe jak i cywilne.

  Dzięki przystępnym cenom modele tej firmy są popularnym wyborem wśród początkujących adeptów modelarstwa, dzieci oraz młodzieży. Bardziej zaawansowani klienci doceniają możliwości, jakie dają skomplikowane zestawy, wymagające większego doświadczenia, zwłaszcza na polu doboru malowań i wersji wyposażenia.

  Dla modelarzy, którzy poszukują innych zestawów niż samoloty myśliwskie lub czołgi, propozycje firmy Amodel mogą stać się przyjemną odskocznią od tematyki militarnej. Świetnie także nadają się do tworzenia wszelkiego rodzaju dioram związanych z lotnictwem cywilnym. Elementy zestawów wykonane są z plastiku dobrej jakości i nie stwarzają problemów podczas montażu.

  Propozycje firmy Amodel stanowią alternatywę dla modeli pochodzących od znanych producentów, którzy stawiają na sprawdzoną i popularną tematykę. Z pewnością jest to oferta, którą warto się zainteresować oraz przetestować.

   

  Produktów w sklepie: 3
 • Amusing Hobby

  Amusing Hobby to japoński producent plastikowy modeli do sklejania, którego specjalnością są repliki czołgów oraz samolotów z okresu II wojny światowej oraz Zimnej Wojny. Japońska dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość materiałów, z których przygotowane są poszczególne elementy zestawów sprawia, że modele firmy są szczególnie lubiane przez fanów modelarstwa redukcyjnego z całego świata.

  Modele Amusing Hobby jakie możecie znaleźć Państwo w naszych internetowym sklepie modelarskim modeledo.pl to czołgi oraz działa ze wspomnianego okresu II wojny światowej oraz Zimnej Wojny. W naszej ofercie mamy zarówno niemieckie pojazdy takie jak Jagdpanzer E-100, Flakpanzer E-100 czy Panther II, jak również brytyjski czołg FV214 Conqueror. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy sowieckich konstrukcji, specjalnie dla nich mamy model radzieckiego, eksperymentalnego czołgu Objekt 279. Amusing Hobby przygotował także model niemieckiego, samobieżnego moździerza Sturmmorser 38D.

  Modele spod szyldu Amusing Hobby są przygotowywane z wysokiej jakości plastiku w skali 1:35. Do ich przygotowania przyda nam się naturalnie klej modelarski do plastiku oraz dobrane kolory farb modelarskich, którymi będziemy mogli pomalować poszczególne elementy modelu. Trzeba bowiem przyznać, że w przypadku modeli Amusing Hobby, malowania będzie naprawdę sporo - zestawy  przygotowane przez japońskiego producenta charakteryzuje dbałość o szczegóły oraz bogactwo materiałów, jakie mamy do dyspozycji podczas sklejania. Do zestawów dołączane są również inne niezbędne elementy - miedziane druty, elementy fototrawione, ruchome gąsienice czy kalkomanie.

  Produktów w sklepie: 16
 • Aoshima

  Japońska firma Aoshima znana jest z produkcji wysokiej jakości modeli plastikowych oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Historia firmy sięga roku 1924, gdy Jiro Aoshima stworzył lotniczy instytut badawczy. Pięć lat później rozpoczęła się produkcja drewnianych zestawów modelarskich, do której wykorzystywano wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas przeprowadzonych badań.

  W 1961 roku firma zmieniła nazwę na Aoshima Bunka Kyozai Inc. i poszerzyła swój asortyment o modele plastikowe własnego wytwórstwa. Od tego czasu ich oferta stale się rozwija. Obecnie obejmuje pojazdy i okręty zarówno wojskowe jak i cywilne, pociągi oraz figurki. Głównie są to miniatury produkowanych w Japoni aut, motocykli oraz innych środków transportu.

  Dzięki doskonałemu odwzorowaniu elementów i wysokiej jakości używanego plastiku marka Aoshima ma wielu fanów na całym świecie. Produkty tej firmy charakteryzują się dużą szczegółowością poszczególnych modeli, które stanowią wyzwanie dla umiejętności nawet doświadczonych modelarzy. Bardzo dokładne spasowanie oraz zachowanie prawidłowych proporcji względem pierwowzoru, sprawia iż ukończone konstrukcje prezentują się okazale.

  Modele tej firmy przeznaczone są zarówno dla początkujących adeptów modelarstwa, jak i dla osób, które czują się już na tym polu bardzo pewnie. Prace z zestawami firmy Aoshima są przyjemne i dają możliwość doskonalenia swoich umiejętności. Każdy modelarz powinien zainteresować się produktami tej marki dostępnymi w ofercie naszego internetowego sklepu modelarskiego.

   

  Produktów w sklepie: 3
 • Artesania Latina drewniane modele statków

  Artesania Latina rozpoczęła swoją podróż w 1970 roku, w małym mieszkaniu w zabytkowej dzielnicy Barcelony.
  Tam mój dziadek ze strony matki Ramón Leg, mój ojciec Jean-Louis Martin i moja matka Maria Mercedes Leg zebrali wszystkie swoje wysiłki i nadzieje, aby spełnić marzenie: stworzyć najlepszą markę modelowania statków na świecie.
  Po wielu godzinach spędzonych na wyobrażaniu sobie i wykonywaniu pierwszych projektów, osobiście sprzedali produkty do kilku wyspecjalizowanych sklepów z Barcelony i Madrytu.
  Krok po kroku, inwestując w jakość, w najlepsze dostępne maszyny, w projektowaniu nowoczesnych i atrakcyjnych pudełek, udało im się stworzyć interesującą ofertę produktów. Przede wszystkim udało im się stworzyć przestrzeń dla marki na rynku hiszpańskim.
  Od początku jednym z priorytetów wyłaniającej się firmy była jej internacjonalizacja. Z tego powodu Jean-Louis Martin, oprócz produkcji i zakupu, osobiście zajął się wywozem.
  W 1979 r. 80% dochodów pochodziło spoza Hiszpanii. Nasze produkty były szeroko znane i rozpoznawane w 40 krajach na 5 kontynentach. Z Europy do Stanów Zjednoczonych i Kanady, z Australii do Japonii, statki z ARTESANIA LATINA przemieszczały się już na całym świecie.
  Lata 80. były bardziej podobne: lepsze produkty, lepsze wyjaśnienia i prezentacje, aby osiągnąć główny i nieunikniony cel: zadowolić konsumenta końcowego.
  Aby to osiągnąć, została stworzona bezpłatna usługa posprzedażna w skali globalnej, dzięki której nasza marka i nasze produkty zyskały uznanie i prawdziwy sukces.
  Kolejnym podstawowym aspektem rozwoju naszej firmy zawsze była nasza zdolność do innowacji.
  Rzeczywiście, Artesanía Latina zawsze była określona ze względu na innowacyjne podejście do modelowania statków. Udało nam się stworzyć ścieżkę, którą poszły lub poszły inne marki w tym sektorze.
  W 1994 r. Artesanía Latina wprowadziła na rynek drugą gamę produktów o podstawowej orientacji, nie tylko dla kobiet.
  Po odwiedzeniu wielu sklepów z hobby, moi rodzice i nasz zespół sprzedaży zdali sobie sprawę, że większość produktów dotyczyła prawie wyłącznie celu męskiego, ignorując drugą połowę populacji.
  Od tego czasu domy naszych lalek nie przestały rosnąć i rosnąć, będąc dziś jedną z najbardziej kompletnych ofert na rynku. Wszystko to było możliwe tylko dzięki jakości, wizerunkowi, prezentacji, wyjaśnieniom i krokom montażowym, które charakteryzowały naszą firmę.
  W 2001 roku otworzyliśmy nowe biuro w Hong Kongu, aby strategicznie pozycjonować nas na rynkach wschodzących.
  Od 2002 roku Artesanía Latina prowadzi aktywną politykę dywersyfikacji produktów.
  W tym samym roku wprowadziliśmy na rynek dwie nowe rodziny produktów: elektryczne samoloty R / C i Easy Hobby.
  Oba zostały uznane przez naszych klientów i klientów za naprawdę wygodne; ich sprzedaż potwierdza ich sukces.
  Rok 2003 był punktem zwrotnym dla naszej firmy: 1 sierpnia zainaugurowaliśmy zakład w Lamadrid (Cantabria-Hiszpania). Tam mieliśmy uprzywilejowane środowisko, w którym było wystarczająco dużo miejsca na nasze centralne biura, nasz europejski magazyn i nasze sale wystawowe.
  Przez te 34 lata pracy Artesanía Latina ewoluowała zgodnie z potrzebami rynku, dzieląc się dzień po dniu, rok po roku, naszą pasją i entuzjazmem do hobby z tysiącami przyjaciół na całym świecie.
  Przez następne lata będziemy kontynuować pracę z większą pasją, aby dalej wprowadzać innowacje i zaskakiwać.

  Produktów w sklepie: 173
 • Azur Model
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Belkits
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Big Model
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Billing Boats

  Jeżeli jesteście Państwo na etapie intensywnych poszukiwań idealnego prezentu dla bliskiej sobie osoby, np. z okazji urodzin, imienin, świąt lub po prostu szukają Państwo dla siebie ciekawej formy spędzania wolnego czasu? W takim razie serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą drewnianych modeli duńskiej firmy Billing Boats. Nie bez powodu jest to firma, która od lat cieszy się uznaniem wśród wielu klientów w branży modelarskiej. Billing Boats specjalizuje się zarówno w drewnianych jak i plastikowo-drewnianych modelach, które przeznaczone są do samodzielnego sklejania oraz pomalowania. Co je wyróżnia na tle innych? Przede wszystkim niezwykła dbałość wykonania, idealnie wycięte laserowo drewniane elementy i wysokogatunkowe dodatki metalowe. Nasz internetowy sklep modelarski oferuje Państwu niezwykle szeroki wybór poszczególnych wariantów. W naszym sklepie posiadamy zarówno rewelacyjne żaglowce, łodzie, statki, a także jachty i wiele, wiele innych pięknych modeli, a co za tym idzie, z powodzeniem dopasują Państwo dla siebie najbardziej odpowiedni egzemplarz. Firma Billing Boats spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni ze świetnej jakości wykonania poszczególnych modeli oraz z ich wyjątkowo atrakcyjnej ceny. Modele polecamy osobom, które od dawna interesują się tym hobby, ale także osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z modelarstwem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Produktów w sklepie: 31
 • Bronco Models

  Bronco - modele do sklejania

  Miłośnicy sklejania modeli wszelkiego rodzaju pojazdów oraz akcesoriów wojskowych z pewnością docenią asortyment oferowany przez chińskiego producenta Bronco Models. Są to różnego typu czołgi, okręty, samoloty oraz pojazdy znane zarówno z lekcji historii, jak i filmów wojennych. 

  Siedziba producenta znajduje się w Hong Kongu. Tam powstają liczne modele, które dostępne są także w naszym sklepie. Wykonane zostały one z wytrzymałego plastiku z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dokładnie odwzorowane elementy pozwalają stworzyć modele w 100% zgodne z oryginalnym pojazdem zarówno pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i wyposażenia wnętrza. Produkty wykonane są w kilku skalach (najczęściej jest to 1/35). 

  Zestawy zawierają nie tylko model do sklejenia, ale i kalkomanie, elementy fototrawione, ogniwkowe gąsienice, a także 

  szczegółowe instrukcje zarówno składania, jak i malowania. 

   

  Dostępne w naszym sklepie modele Bronco to wysokiej jakości zestawy plastikowych elementów do sklejania różnego rodzaju pojazdów wojskowych i nie tylko. Zapraszamy więc wszystkich miłośników militariów i fanów modelarstwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Modele do sklejania Bronco to prawdziwa gratka dla wszystkich osób, które uwielbiają zabawę z planowaniem konstrukcji, dopasowywaniem poszczególnych elementów czy ich klejeniem, czego efektem będzie spektakularnie prezentujący się model, który z dumą będzie można postawić na półce lub stworzyć całą kolekcję historycznych pojazdów wojskowych. Wśród naszych propozycji znajdują się między innymi: czołgi, łodzie podwodne, samoloty, samochody, działa, a nawet modele postaci, akcesoriów podręcznych czy mostu. Proponowane modele Bronco to unikalne i starannie przygotowane zestawy do samodzielnego sklejania, które zostały stworzone z myślą o najdrobniejszych szczegółach.  Jesteśmy pewni, że pasjonaci modelarstwa wojskowego znajdą u nas dokładnie to, czego poszukują.

   

  Produktów w sklepie: 103
 • Chematic
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 4
 • CMK
  CMK
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • Ding-Hao Hobby
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Dragon

  Dragon Models Limited to firma która powstała w 1987 r. Dragon zajmuje sie produkcją plastikowych modeli do sklejania które eksportuje na cały świat. Produkty tej firmy były wielokrotnie nagradzane przez czasopisma branżowe i zyskały bardzo duże poparcie w środowisku modelarskim. Modele firmy Dragon sa rówież produkowane dla takich firm jak Revell, Italeri, Hasegawa czy GSI.

  Firma Dragon pr0dukuje plastikowe modele redukcyjne samolotów - jest w tym tak dobra, że koncerny takie jak Airbus i Boeanig mianowały Dragona 0ficjalnym dostawcą pamiątkowych modeli tych firm. 

  Po sukcesie serii modeli Dragon Wings w 2002 r. Dragon wypuścił serię Dragon Warbirds - modele samolotów myśliwskich w skali 1/72 która stała się liderem wśród modelarzy kolekcjonerów. 

  Firma Dragon zastos0wała nowoczesną technologię wytwarzania pokrycia powierzchni pojazdów pancernych Zimmeritem co stanowi przełom w wysoko wyspecjalizowanej produkcji form wtryskowych. Dzięki szeroko zakrojonym i prowadzonym przez długi czas badaniom i testom produktów, udał0 się osiągnąć znaczący postęp w odniesieniu do jakości wtryskowo wytwarzanych Zimmeritów dla bogatej gamy niemieckich pojazdów pancernych.


  Wszystkie miniaturowe wzory Zimmerit tworzone są w pierwszej kolejności przez najwyższej klasy projektantów form wtryskowych. Zapewniają oni powierzchniom wtrysków naturalny wygląd.
  Ręcznie wykonane części stanowią podstawę wykonania form wtryskowych.
  Doskonałym przykładem pracy projektantów tychże form są unikalne, gwieździste wz
  0ry czołowej powierzchni płyty modelu „Brumbar”.
  Dragon Zimmerit jest wiernym 0dwzorowaniem elementów jakie występowały w oryginalnych pojazdach.

  Doświadczeni inżynierowie firmy Dragon d
  0prac0wali do perfekcji najbardziej zaawansowaną technologię wtryskową „Slide-Mold”, zapewniającą w przemyśle modelarskim 0siągnięcie poziomu wykonawstwa przedmiotów niezwykle cienkich. Technologia ta nazwana przez firmę Dragon „Razor Edge” umożliwia wykonanie najbardziej szczegółowych detali.
  Jednym z przykładów zastosowania tej technologii jest model wieżyczki Flakpanzer IV Wirbelwinds. Jej wiel
  0-powierzchniowe kształty są bardzo trudne do wiernego odwzorowania, a technologia „Razor Edge” umożliwia wykonanie tych wykwintnych kształtów, z wiernym odwzorowaniem krawędzi pancernych płyt.

  W celu zminimalizowania ryzyka związanego z wycinaniem elementów, ich piłowaniem, szlifowaniem itp. firma Dragon wprowadziła elementy „Magic Track”. Są t
  0 pocięte i gotowe do składania pojedyncze części gąsiennic. To niezwykle wygodne rozwiązanie można zaobserwować w gąsiennicach m.in. takich modeli jak Panzer IV Ausf.H w odmianach T-34, Sd.Kfz 7/2 3,7 cm Flak 37.

  Ogromne doświadczenie firmy Dragon w odniesieniu do wtryskowej technologii wytwarzania, powoduje stałe unowocześnianie i wzbogacanie modeli o kolejne szczegóły. Przykładem są m.in. szwy spawalnicze widoczne w modelu czołgu Panzer III Ausf.N.
  Wiele elementów tego czołgu, takich jak tarcza armaty, wieżyczka, p
  0chyłe płyty pancerza i pokrywa silnika otrzymały unowocześnione szwy spawalnicze, nadające modelowi jeszcze bardziej realny wygląd. Wszystko to powoduje, iż modele firmy Dragon stają się niezwykle realistyczne.

  Technologia GEN2 Dragon zrewolucjonizowała sposób myślenia kolekcjonerów na temat plastikowych figurek. Dzięki tej technologii możliwe jest produkowanie niewyobrażalnie dr
  0bnych elementów, które do tej pory osiągalne były jedynie dla producentów modeli z żywic, nie powodując przy tym nadmiernego wzrostu ich cen. Dodatkowo zastosowanie technologii „Slide-Mold” umożliwia odwzorowanie najmniejszych i najbardziej subtelnych szczegółów ciała i umundurowania.
  W odniesieniu do figurek, firma Dragon zastosowała kolejną technologię GEN2GEAR, za pom
  0cą której postacie otrzymały przepr0jektowane wyposażenie osobiste takie jak: manierki, hełmy, chlebaki, menażki, plecaki, czy pochwy bagnetowe.
  Nowe, bardzo szczegółowo dopracowane postacie GEN2 posiadają wyp
  0sażenie GEN2GEAR, stając się najlepszymi modelami figurek dostępnymi na rynku.

  Podsumowując:

  Czołgi wraz z załogą, działa pancerne, samoloty wojskowe, wyrzutnie rakiet, pociągi, wagony, ciężarówki i inne pojazdy oraz akcesoria wojenne producenta Dragon to przede wszystkim wierne odwzorowanie szczegółów – nawet tych najmniej dostrzegalnych. Są to m.in. elementy wyposażenia wnętrza pojazdów, szczegóły ciała czy umundurowania, a także akcesoria typu plecaki, menażki, chlebaki czy też bagnetowe pochwy. Wykonanie tak drobnych i cienkich elementów, a także wierne odwzorowanie krawędzi płyt pancernych możliwe jest dzięki opanowanej do perfekcji technologii wtryskowej. Dodatkowo zostały one nieco unowocześnione poprzez dodanie m.in. szwów spawalniczych. Dlatego produkty te wyróżnia niesamowicie naturalny, realistyczny wygląd.

  Firma cały czas się rozwija, a jej plastikowe miniaturki do sklejania dostępne są już na całym świecie. 

  Produktów w sklepie: 1021
 • Dusek Ship Kits
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 22
 • Eastern Express
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5
 • Easy Model
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Eduard

  EDUARD - Model Accessories, spol. s.r.o. to firma, która powstała w 1989 roku. Została założona przez dwóch miłośników modelarstwa z dawnej Czechosłowacji, którzy nie mogli znaleźć na rynku dobrej jakości elementów fototrawionych oraz zestawów waloryzujących do modeli redukcyjnych. Zaczęli więc wytwarzać je sami, najpierw na własne potrzeby, a potem dla innych modelarzy. Produkowane przez nich elementy szybko stały się poszukiwane przez amatorów tego hobby na całym świecie.

  Z biegiem lat firma stała się synonimem jakości i doskonałego odwzorowania nawet najdrobniejszych szczegółów. Sukcesywnie poszerzała swój asortyment, także o modele plastikowe własnej produkcji. Stworzyła kilka ich linii, które przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania.

  Obecie Eduard produkuje modele we wszystkich najpopularniejszych skalach, dodatki fototrawione, elementy żywiczne oraz kalkomanie do wielu dostępnych na rynku zestawów innych producentów. Cenione są one za wysoką jakość oraz szeroki wybór wariantów jakie oferują. Dzięki nim każdy modelarz może stworzyć realistyczny, pełen szczegółów model samolotu lub pojazdu, który będzie odzwierciedleniem wzoru istniejącego w rzeczywistości.

  Oferta firmy Eduard dopasowana jest do potrzeb modelarzy. Regularnie wypuszczają nowe zestawy, dodają kolejne modele swojej produkcji i dbają, by ich poziom zawsze był wysoki. Dzięki czemu, a także dzięki niezliczonej ilości produkowanych dodatków, marka ta ma ugruntowaną pozycję na rynku. W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama produktów tego producenta.

  Produktów w sklepie: 47
 • EMHAR
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • Excel

  Excel Hobby Blades Corp. to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju narzędzi. W ofercie tej firmy można znaleźć wiele narzędzi przydatnych w modelarstwie, takich jak różnego rodzaju nożyki, skrobaki, cążki, szczypce, wiertarki, pilniki, itp.

  Produkty firmy Excel charakteryzują się najwyższą jakości wykonania.

  Produktów w sklepie: 48
 • Fine Art
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 40
 • FineMolds
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • Fly
  Fly

  FLY to czeska firma produkująca przede wszystkim plastikowe modele samolotów do sklejania w skali 1:32, 1:48, 1:72 i 1:144.

  Produktów w sklepie: 1
 • Friulmodel

  Węgierski producent specjalizujący się w produkcji metalowych gąsienic do wszelkiego rodzaju pojazdów pancernych - głównie w skali 1:35, chociaż są rónież dostępne i z innych skali.

  Produktów w sklepie: 24
 • Fujimi
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 8
 • Great Wall Hobby
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5
 • Hasegawa Hobby Kits
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 23
 • Hataka
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 137
 • Heki
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Heller

  Heller - plastikowe modele do sklejania

  Plastikowe modele do sklejania Heller to gwarancja mile spędzonego czasu, na składaniu swoich ulubionych modeli. W kolekcji tej firmy znajduje się wiele ciekawych modeli takich jak żaglowce, krążowniki, wozy bojowe, okręty, samoloty, traktory. Pozwoli ci to na zbudowanie i zebranie bardzo ciekawej kolekcji różnego rodzaju modeli, którymi będziesz mógł się pochwalić wśród znajomych. Modele pozwolą Tobie na odtworzenie pewnych okresów historycznych, jak i też zdarzeń. Plastikowe modele Heller to gwarancja jakości zakupionego produktu modelarskiego oraz jego problematycznego złożenia. Wykonane są one z trwałego plastiku, który nie połamie się podczas sklejania. Modele Heller w swoim zestawie posiadają wszystkie niezbędne elementy i akcesoria, które będą ci potrzebę do sklejenia, w zestawach modelarskich mogą także znajdować się farby i klej. Składanie modeli to także ciekawa opcja na spędzenie wolnego czasu w grupie i nauka pracy zespołowej. Plastikowe modele Heller zapakowane są w kartonowe pudełka, które uniemożliwiają zniszczenie elementów podczas transportu.

  Produktów w sklepie: 37
 • HK Models
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • Hobby Boss

  Hobby Boss - plastikowe modele do sklejania

  Współcześnie wiele osób poszukuje zajęcia, które w wolnym czasie pozwoli na zebranie myśli i zrelaksowanie się pomimo stresujących chwil. W powyższej sytuacji warto przyjrzeć się ofercie prezentowanej przez firmę Hobby Boss. Plastikowe modele do sklejania Hobby Boss to repliki najbardziej znanych maszyn wojskowych w historii. Poza tym w kolekcji marki Hobby Boss znajdziemy nie tylko różnorodne machiny wojenne, ale również obiekty pochodzące z wielu okresów historycznych, jak również sprzęty użytkowane przez różne narodowości. Modele Hobby Boss to samoloty, czołgi i inne pojazdy składające się z mniejszej bądź większej ilości elementów, dzięki temu wśród produktów powyższej firmy osoby, które dopiero zaczynają sklejać modele znajdą tutaj coś dla siebie, ale również produkty marki Hobby Boss to modele przeznaczone dla profesjonalnych modelarzy. Niewątpliwą zaletą powyższych produktów jest wierne oddanie każdego szczegółu, dzięki czemu sklejony model praktycznie nie różni się od macierzystego obiektu. Dodatkowo sklejony model jest trwały za sprawą, wykonania elementów z tworzyw sztucznych.

  Produktów w sklepie: 232
 • Hobby Fan
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Hobby Zone

  Polski producent różnego rodzaju stojaków, organizerów pozwalających na stworzenie uporządkowanego stanowiska pracy. Wiele różnych elementów modułowych pozwala na zorganizowanie wygodnego miejsca do wszelkich prac ręcznych, zarówno dla modelarzy jak i artystów, hobbystów czy kolekcjonerów. Firma ta produkuje również narzędzia szkutnicze, akcesoria modelarskie, dodatki do gier.

  Produktów w sklepie: 36
 • HSPMC
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5
 • Humbrol
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 192
 • IBG Models
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 14
 • ICM
  ICM

  ICM - modele do sklejania

  Modele do sklejania ICM to bardzo szeroki wybór produktowy. W tej kolekcji znajdziesz między innym figurki niemieckich żołnierzy, samochodów wojskowych, ambulansów, samochodów osobowych, samolotów wojskowych, ciężarówek i wiele innych. Modele ICM pozwolą ci na bardzo dobrej jakości odtworzenie danych zdarzeń historycznych z danych epok. Modele wykonane są w różnej skali, co pozwoli ci dobranie odpowiednich modeli do twoich potrzeb. ICM model wykonane są z trwałego, wysokiej jakości plastiku, bezpiecznego w użytkowaniu, dzięki czemu będą one trwałe, a małe elementy modelu nie zniszczą się podczas sklejania. Warto uważać przy dzieciach, aby nie połknęły małych elementów znajdujących się w zestawach. Odtwarzanie scenerii z plastikowych modeli to ciekawy sposób na wspólne spędzanie czasu oraz pracę zespołową wśród znajomych. Modele do składania znajdą zarówno amatorzy modelarstwa, jak i też profesjonaliści, którzy poszukują bardziej wymagających modeli, dzięki którym będą mogli poszerzyć swój warsztat modelarski.

  Produktów w sklepie: 91
 • Italeri

  Italeri - Modele do sklejania

  W naszej bogatej ofercie dostępne są wyjątkowe modele do sklejania Italeri. Jest to znana wszystkim pasjonatom włoska firma wytwarzająca dobrej jakości plastikowe modele do konstruowania i sklejania. Wśród tych propozycji znajdują się między innymi modele samolotów, różnego rodzaju pojazdów wojskowych, czołgów, samochodów, figurek postaci itp. Nie zabraknie także modeli dedykowanych popularnym grom, takim jak World of Tanks czy Word of Warships. Modele Italeri można nabyć w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie. Wyróżniają się one bardzo dobrą jakością, precyzyjnym, profesjonalnym wykonaniem z dbałością o każdy szczegół, a także estetycznie się prezentują. Modelarstwo to prawdziwa przyjemność, jeśli mamy do dyspozycji najlepsze materiały i prawidłowo sporządzoną instrukcję, a właśnie na to można liczyć przy wyborze marki Italeri. Modele z tej kolekcji na pewno spełnią oczekiwania wszystkich fanów modelarstwa militarnego, które naprawdę wciąga! Ty także możesz stworzyć z nami własną kolekcję. Zapraszamy po modele Italeri.

   

  Produktów w sklepie: 656
 • J'S Work
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • JLC
  JLC
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Kinetic
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5
 • Kitty Hawk
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 3
 • Lion Roar
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5
 • Mamoli
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 43
 • Mark Models
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • MB Master Box LTD
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 113
 • Meng
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 53
 • Merit
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 12
 • Mikromir
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 9
 • MiniArt

  MiniArt - producent plastikowych modeli do sklejania

  Ukraiński producent MiniArt znany jest z produkcji modeli do sklejania z dużą ilością drobnych elementów. To idealne odwzorowanie pojazdów wojskowych w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Producent słynie bowiem z wyjątkowo estetycznie i precyzyjnie wykonanego asortymentu 

  Kolekcje MiniArt tworzą nie tylko pojazdy wojskowe. To również wszelkiego rodzaju budynki i akcesoria. Niektóre modele składają się z aż kilkuset elementów, co zapewnia pełne odwzorowanie wszystkich detali – sklejony model różni się od oryginału jedynie wymiarami (wykonanie w odpowiedniej skali). 

  Producent jest obecny na rynku od 2001 roku. Początkowo siedziba firmy znajdowała się w Symferopolu, w roku 2014 przeniesiono ją do Kijowa. Przez ten czas MiniArt zdobył zaufanie wielu zadowolonych klientów – zarówno pasjonatów modelarstwa, jak i dobrej zabawy. Marka stawia na innowacyjność – co przejawia się m.in. w serii z roku 2012 składającej się z wielobarwnych modeli budynków w skali 1/72 (plastik w sześciu różnych kolorach). 

   
  Produktów w sklepie: 111
 • Mirage Hobby
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 6
 • Mister Craft
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Model Master
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 10
 • Modelcollect
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 4
 • Modelsvit
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • MPM Production
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Mr.Hobby
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 6
 • Panda Model Hobby

  Panda Model Hobby - plastikowe modele do sklejania.

  Produktów w sklepie: 10
 • Panzerstahl
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • Plastyk
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • Plusmodel
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • Pmask
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 23
 • Revell
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 43
 • RFM Rye Field Model
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 12
 • Riich Models
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 5
 • Roden
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 3
 • RPM
  RPM
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 3
 • RS Models
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Skif
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Smer
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Soar Art Workshop
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Special Hobby
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 4
 • Stransky Kits
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Supermodel
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • Takom

  Takom - plastikowe modele do sklejania

  Chiński producent modeli do sklejania i pomalowania Takom prowadzi działalność na rynku od 2013 roku. W asortymencie marki znajdują się plastikowe modele, które cieszą się coraz większą popularnością. Są to czołgi, statki, sprzęt wojskowy, ciężarówki i inne pojazdy do składania oraz malowania. Producent zadbał o dokładnie odwzorowanie detali – mimo iż modele są wykonane w skali 1/35, wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy zarówno na zewnątrz, jak i w środku. 

  Takom to modele autentycznych pojazdów i sprzętów historycznych. Wzorowane są między innymi na niemieckich, rosyjskich czy amerykańskich czołgach czy bombowcach wykorzystanych w przeszłości podczas konkretnych wojen czy ataków. Każdy model jest szczegółowo opisany, dzięki czemu można zapoznać się z ich historią i dowiedzieć się, jak powstały i w których wydarzeniach historycznych brały udział. Modele wykonane są z wysokiej jakości plastiku i zawierają m.in. elementy fototrawione, kalkomanie oraz gumowe opony/plastikowe gąsienice. 

   
  Produktów w sklepie: 96
 • Tamiya

  Tamiya japońska firma działająca w branży modelarskiej od roku 1958. Firma została założona w Shizuoce. Asortyment produkowany przez Tamiyę to plastikowe modele do sklejania w różnych skalach. Produkowane są figurki, pojazdy wojskowe, samochody, samoloty, okręty i czołgi - po prostu niemal wszystko. Każdy modelarz wie że modele firmy Tamiya są najwyższej jakości - wiernie odwzorowujące najmniejsze detale.

  Produktów w sklepie: 1447
 • Techmod
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 3
 • Thunder Model
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 4
 • Tiger Model
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 7
 • Toro
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 13
 • Trumpeter

  Trumpeter - producent plastikowych modeli do sklejania

  Jednym z wielu cenionych producentów plastikowych modeli do sklejania jest Trumpeter. To chińska marka oferująca liczne linie modelarskich statków, samolotów, figurek oraz pojazdów wojskowych. Produkty wzorowane są na autentycznych pojazdach i urządzeniach pochodzących z różnych okresów historycznych. 

  Trumpeter to szeroki wybór modeli nie tylko do zabawy, ale i kolekcjonerskich – katalog produktów stale się powiększa o kolejne modele. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i do dorosłych. Trumpeter to nie tylko bogata oferta (kilkaset modeli), ale i wyjątkowa trwałość i estetyka. Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, a każdy element został dopracowany w nawet najmniejszym detalu (zestawy wykonane w większych skalach zawierają więcej części i są zazwyczaj bardziej szczegółowe). Producent oferuje ponadto praktycznie cały zakres skal istniejących w modelarstwie. Wszystkie produkty powstają w Zhongshan w Chinach, gdzie znajduje się siedziba firmy Trumpeter. 

   
  Produktów w sklepie: 748
 • U-Star
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 56
 • UHU
  UHU
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 2
 • UM Military Technics
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 10
 • Vallejo
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 122
 • Valom
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Wamod
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 17
 • Wingnut Wings

  Firma Wingnut Wings to producent modeli do sklejania - specjalizujący się w modelach samolotów z początków awiacji. Bardzo duży wybór samolotów w skali 1:32. Modele tej firmy są świetnie odwzorowane pełne szczegółów - tworzone są na podstawie oryginalnych rysunków fabrycznych realistycznych samolotów.

   

  Produktów w sklepie: 1
 • Wolfpack
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Woodland Scenics

  Woodland Scenics to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju dodatków do tworzenia makiet, dioram itp. W swojej ofercie ma szeroki wybór imitacji roślinności począwszy od sztucznej trawy, drzew, produktów umożliwiających tworzenie efektu wody, skał na makietach. Dzięki produktom firmy Woodland Scenics każda modelarska diorama nabierze realistycznego wyglądu.

  Produktów w sklepie: 69
 • Zoukei-Mura
  Brak opisu
  Produktów w sklepie: 1
 • Zvezda

  Zvezda to rosyjski producent plastikowych modeli do sklejania, duży wybór modeli samolotów, helikopterów, czołgów w skalach 1/35 i 1/72.

  Modele tej firmy cieszą się dużym zainteresowaniem początkujących modelarzy.

  Produktów w sklepie: 350