+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Zdecydowanie największym symbolem modelarstwa redukcyjnego są modele samolotów do sklejania. Modele myśliwców, bombowców, dwupłatowców to najczęściej kupowana i sklejana grupa modeli przez modelarzy. Dzięki modelarstwu redukcyjnemu można oswoić się z historią - często pasjonaci lotnictwa kupuja interesujący ich model samolotu by móc cieszszyć się samym sklejaniem jak i później podziwianiem swojego dzieła. Najpopularniejszą skalą modeli samolotów jest 1:72 - chociaż coraz więcej jest klientów kupujących modele w skali 1:32.

Promocja Nowość Bestseller

Modele samolotów pasażerskich

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ogromną popularnością wśród modelarzy cieszą się modele samolotów do składania. Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy obszerny katalog pełen najbardziej kultowych aeroplanów z różnych epok. Szczególnie zadowoleni mogą być fani militariów, którzy w ofercie znajdą legendarne maszyny znane z dwudziestowiecznych konfliktów. Jeśli interesuje Cię druga wojna światowa, u nas znajdziesz repliki kultowych myśliwców, które rozstrzygnęły losy wielu konfliktów powietrznych. Są tutaj także niesamowite odrzutowce odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach, jak również samoloty transportowe czy pasażerskie z wielu okresów historycznych. Kolekcjonując nasze modele, możesz prześledzić niemal całą historię lotnictwa, oddając się przy tym fantastycznej pasji modelarstwa. Jeśli zaś bliska Ci osoba fascynuje się lotami w przestworzach, model samolotu do sklejania będzie fantastycznym pomysłem na prezent.

Na dodatkowe wyróżnienie zasługują także fantastyczne modele samolotów pasażerskich. W bogatym katalogu znalazło się miejsce nie tylko dla nieśmiertelnego Boeinga 747, ale też innych, równie popularnych odsłon tej wspaniałej maszyny. Dzięki zakupom w naszym sklepie możesz stworzyć we własnym domu pełną historię transportu powietrznego. Najsłynniejsze na świecie samoloty pasażerskie ustawione obok siebie, kadłub w kadłub, robią niesamowite wrażenie i z pewnością staną się ważną częścią Twojej kolekcji modeli. Jest to oferta skierowana nie tylko dla miłośników modelarstwa, ale dla wszystkich osób, które są oczarowane pięknem i stopniem złożoności aeroplanów. Każdy zminiaturyzowany samolot z naszej oferty to małe dzieło sztuki i niezwykła lekcja historii, która zainteresuje nawet najmłodszych pasjonatów lotnictwa. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia, jak niesamowite klasyki zgromadziliśmy w naszym sklepie oraz do składania zamówień. Zapraszamy również do odwiedzenia pozostałych działów, gdzie znajdziesz inne, równie fantastyczne zestawy, jak również akcesoria przydatne przy składaniu i malowaniu zakupionego modelu.