+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Jesteś miłośnikiem samochodów ciężarowych, a sklejanie konstrukcji, które je odwzorowują w mniejszej skali, to Twoje hobby? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu! W tej kategorii naszego sklepu internetowego zamówisz wysokiej jakości modele wielkogabarytowych pojazdów, które w rzeczywistości służą do przewożenia ładunków. Sprawdź dostępny asortyment i przekonaj się osobiście, jak szeroki wybór produktów proponujemy.

W zgromadzonym w tej kategorii asortymencie znajdują się modele ciężarówek różnego rodzaju, w tym m.in.:

  • do przewozu drewna,
  • cysterny,
  • samochody pożarnicze,
  • wywrotki.

Promocja Nowość Bestseller

Modele samochodów ciężarowych i naczep

W ofercie zgromadziliśmy zarówno same naczepy i ciągniki siodłowe, jak i kompletne zestawy. Do każdego modelu dołączone są wszelkie elementy niezbędne do sklejania, włącznie z instrukcją, która ułatwia montaż i krok po kroku objaśnia, jak go wykonać. Jeżeli interesują Cię samochody ciężarowe, a modelarstwo to Twoje hobby, sprzedawane w poniższej kategorii modele spełnią Twoje wymagania.

Dostępne ciężarówki i naczepy obejmują modele różnych marek, takich jak:

Wśród dostępnych modeli znajduje się wiele kultowych pojazdów, które są znane nie tylko miłośnikom ciężarówek, ale również osobom nieinteresującym się motoryzacją. Przykładem może być amerykański ciągnik siodłowy z serii American Superliner – niezwykle masywna konstrukcja, która jest szeroko rozpoznawalna ze względu na to, że pojawia się w wielu amerykańskich filmach i nie bez przyczyny jest uznawana za króla tamtejszych szos.

Gromadząc asortyment, dokładamy starań, aby każdy producent modeli, którego artykuły oferujemy, gwarantował wysoką jakość swoich wyrobów. Dlatego w niniejszej kategorii możesz zamówić modele ciężarówek, naczep i przyczep siodłowych marek cieszących się zaufaniem i renomą, a mianowicie:

Poza kompletnymi konstrukcjami oferujemy ponadto ich pojedyncze elementy, jak: