+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

W warsztacie każdego modelarza są pewne akcesoria, które są niezbędne i bez których nie jest możliwe budowa żadnego modelu - najbardziej powszechnym z nich są różnego rodzaju pędzle. Używanie ich do nakładania kleju, a także do malowania zarówno małych jak i większych powierzchni takich jak kadłuby i skrzydła lub pokłady okrętów.

W ofercie naszego sklepu znajdują się pędzle odpowiednie do każdego typu modeli: plastikowych, drewnianych oraz kartonowych. Szeroki asortyment pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego ich rodzaju. Istotne jest, żeby były one dopasowane do indywidualnych potrzeb modelarza. Pędzle modelarskie to specyficzne narzędzia. Muszą być na tyle delikatne i miękkie, by dokładnie rozprowadzić klej lub farbę po powierzchni danego elementu, ale też na tyle silne, by dotrzeć nawet do najbardziej ukrytych zakamarków modelu. Są one odpowiednio wyprofilowane, co ułatwia ich trzymanie, a także wykonane z wysokiej jakości włosia, by farba lub klej dobrze kładły się na powierzchni malowanych elementów modelu, lub klejonej konstrukcji.

By odpowiednio dbać o stan przyrządów malarskich polecamy preparaty do czyszczenia i renowacji pędzelków. Utrzymane w dobrej kondycji posłużą modelarzowi przez długi czas.

Oferowane przez nasz internetowy sklep modelarski pędzelki pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak na przykład włoska firma Italeri, japońska Tamiya oraz wielu innych wytwórców najlepszego sprzętu modelarskiego na świecie. W naszym sklepie dostępne są one w przystępnych i atrakcyjnych cenach.  


Promocja Nowość Bestseller