+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Modelarstwo to pasja, fantastyczna zabawa, a także doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Sklejanie drewnianych modeli nie tylko pozwala się zrelaksować i jest świetną odskocznią od codziennych obowiązków, ale także rewelacyjnie rozwija motorykę, a przede wszystkim uczy cierpliwości. Modelarstwem można się zajmować w każdym wieku, a w szczególności polecane jest ono dzieciom i młodzieży, na które ma niezwykle pozytywny wpływ. To wyjątkowe hobby, które szybko wciąga i stanowi miłe urozmaicenie każdego dnia. Zamów model i przekonaj się, czy to zajęcie dla Ciebie!

Modele z drewna do sklejania

Wśród modelarzy wielką popularnością cieszą się modele drewniane. Najczęściej są to różnego typu statki. Lubią je tworzyć nie tylko miłośnicy szkutnictwa i żaglowców, ale przede wszystkim te osoby, które cenią modelarstwo za zamiłowanie do szczegółów. W drewnianych modelach ich nie brakuje - są to różnego rodzaju liny, kotwice, koła ratunkowe i inne akcesoria. W ofercie naszego sklepu jest ich duży wybór - wiele więc zależy od Twojej kreatywności i możliwości manualnych.

Promocja Nowość Bestseller

Wierne kopie oryginałów

Drewniane modele do sklejania, jakie znajdują się w szerokim asortymencie naszego internetowego sklepu modelarskiego modeledo.pl, wiernie odwzorowują statki rybackie, żaglowce, szkunery, galeony, fregaty, jachty, kutry i inne okręty, jakie przez wieki pływały po morzach i oceanach całego świata. Każdy znajdujący się w naszej ofercie model jest wierną kopią oryginału, miniaturowym statkiem wyposażonym  we wszystkie niezbędne akcesoria i ekwipunek, jakie znajdowały się na prawdziwej jednostce pływającej. Wszystkie elementy zawarte w zestawach przeznaczonych do samodzielnego składania, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają zbudować wierny model statku, zaopatrzony w najdrobniejsze detale. Zestawy znajdujące się w asortymencie naszego sklepu zawierają szczegółowe rysunki i precyzyjne plany, dzięki którym sklejanie modelu jest wyjątkowo łatwe i nie sprawia większych trudności. Są również wyposażone w akcesoria i szczegółowe detale, niezbędne do wiernego odtworzenia wyglądu statku, takie jak płótna na żagle, liny do wykonania olinowania, czy metalowe elementy okrętu. Bez nich bowiem żaden model nie byłby wierną kopią prawdziwego statku.

Od czego zacząć?

Twoim marzeniem są perfekcyjnie wykonane modele żaglowców, ale nie wiesz, od czego zacząć? Odwiedź nasz sklep modelarski i wybierz jakiś niezbyt skomplikowany produkt. Do jego sklejenia będą niezbędne specjalne narzędzia i farby. Wszystkie te artykuły znajdziesz na naszej stronie internetowej. Oferujemy również zestawy (także dziecięce!). W każdym z nich jest nie tylko drewniany model, ale też akcesoria, dzięki którym uda Ci się go złożyć. To bardzo praktyczny zakup i świetny pomysł na prezent. Taki zestaw może być dla kogoś zachętą do modelarstwa i początkiem niezwykłej przygody. Warto jednak podkreślić, że modele z drewna są bardzo wymagające i pracochłonne. Ich tworzenie zajmuje dużo czasu, głównie ze względu na liczne detale. Jednak samodzielnie wykonane żaglowce są niezwykle efektowne. To oryginalne eksponaty w kolekcji każdego modelarza.

Duży wybór

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo drewnianych statków. Jeżeli się wahasz, który wybrać spośród tak wielu modeli, najpierw określ jego wielkość i poziom trudności jego wykonania. Ważny jest też producent, ponieważ wielu modelarzy kupuje produkty jednej marki, tworząc w ten sposób kolekcje i ujednolicone zbiory. Poza tym istotne są środki finansowe, jakimi dysponujesz. Należy wziąć pod uwagę, że zakup modelu to wydatek, który wiąże się z koniecznością zaopatrzenia się w niezbędne akcesoria. Warsztaty modelarskie są lepiej lub gorzej wyposażone, ale każdy pasjonat musi mieć podstawowe narzędzia i farby. Jeżeli nie chcesz ograniczać się do minimum także w zakresie dekoracji statku, masz do wyboru wiele dodatkowych produktów.

Bulaje i beczki

Oferowane przez nas drewniane modele można urozmaicać na różne sposoby. Między innymi na tym polega modelarstwo, by nie tylko tworzyć, ale też kreować. Dlatego w naszym sklepie są dostępne między innymi:bulaje, różnego rodzaju beczki okrętowe, działa, śruby napędowe, gretingi.

Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób je wykorzystasz. Dodatkowo statki można ozdobić figurkami marynarzy. Możliwości jest wiele, zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i odkrywania uroku drewnianych modeli. Gwarantujemy ich wysoką jakość. Nasz asortyment jest starannie dobierany i nie ma w nim przypadkowych produktów. Warto w nie inwestować, bo przynoszą nie tylko radość tworzenia, ale też satysfakcję z efektu, którym można się cieszyć przez wiele lat.