+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Lubisz modelarstwo? Nie jesteś jeszcze pewny czy to hobby dla ciebie? Najfajniej skleja się morskie obiekty, czyli okręty do sklejania oraz statki. Jest z nimi świetna zabawa. Sklejanie okrętów oraz statków ma wiele zalet, przede wszystkim pozwala nam na odprężenie się, ponieważ wymaga ono skupienia i w pełni oddaniu się naszemu modelowi. Dzięki niemu przenosimy się we własny modelarski świat. Kolejną zaletą jest satysfakcja po złożeniu naszego modelu, to świetne uczucie oglądać go, stworzonego przez nas samych. Statki do sklejania czy okręty, to nie jest droga inwestycja. W wielu miastach istnieją kluby modelarskie, gdzie możemy poznać znajomych, których także to pasjonuje i porównać swoje modele. Istnieją także konkursy, w których, jeżeli mamy ochotę, możemy się wykazać. Hobby także uczy nas cierpliwości, czego w dzisiejszych czasach powinien się uczyć każdy. Budując model, możemy się trochę o nim dowiedzieć, o jego budowie, historii. Jak widzisz, sklejanie okrętów nie musi być nudą i uczy nas wielu rzeczy.

Promocja Nowość Bestseller

Statki i okręty do sklejania

Jeśli chcesz konstruować makiety marynistyczne, sklejając modele jednostek pływających, produkty oferowane przez nasz sklep modelarski Ci to umożliwią. Tęskniąc za morzem i chcąc się przenieść na wielką wodę choćby na makiecie, warto skorzystać z możliwości, jakie dają poszczególne wyroby. W rzeczywisty i wierny sposób w mniejszej skali odwzorowują one następujące jednostki pływające:

Artykuły sprzedawane przez nasz sklep modelarski są bardzo różnorodne, co pozwala na dobranie dokładnie takich produktów, jakich się poszukuje. Niezależnie od tego, czy interesują Cię modele statków do sklejania z XVI w., żaglowce z XIX w., czy nowoczesne okręty podwodne, w naszym sklepie zamówisz je w najwyższej jakości. To zasługa renomowanych producentów, do których zaliczają takie firmy jak m.in.:

Poza kompletnymi zestawami zawierającymi niezbędne elementy do złożenia modeli statków oferujemy także różnego rodzaju dodatki i akcesoria w rodzaju flag, luf czy figurek marynarzy. Różnorodność jednostek pływających, które są odwzorowywane w mniejszej skali, jest bardzo duża. Różnice obejmują nie tylko typ i wiek wyprodukowania danej jednostki, ale również jej przeznaczenie. Dzięki temu możesz łatwo zamówić dokładnie takie modele okrętów czy łodzi, jakich poszukujesz, np. wojskowe i turystyczne.

Zgromadzone w naszym asortymencie produkty są wykonane w wielu skalach z przedziału od 1:35 do 1:1200. Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić modele żaglowców, okręt podwodny, czy jakąkolwiek inną jednostkę pływającą, u nas możesz liczyć nie tylko na szeroki wybór, ale również atrakcyjne ceny. Każdy znajdujący się w ofercie naszego sklepu model zawiera instrukcję i wszelkie elementy niezbędne do sklejenia konstrukcji. Przejrzyj tę kategorię, wybierz jeden z wielu produktów i ciesz się czasem spędzonym na swoim hobby!