+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Drewniane modele statków, okrętów, żaglowców do sklejania „Hej, ho, na umrzyka skrzyni tkwi butelka rumu…” … a tutaj tkwią fantastyczne modele drewnianych żaglowców! Każdy miłośnik dalekomorskich wojaży z pewnością znajdzie idealny dla siebie okręt. Sprawdź, co oferuje nasz sklep modelarski i wybierz odpowiedni dla siebie produkt!

Modele drewniane statków

Wielu z nas okręty kojarzą się z przygodą i bezkresem morza lub oceanu. Może dlatego są tak popularne wśród modelarzy. Duże znaczenie ma też zapewne ich majestatyczny wygląd, który przede wszystkim jest charakterystyczny dla żaglowców. Te modele od dawna budzą ogromne emocje i z przyjemnością są wykonywane pomimo tego, że nie należą do najłatwiejszych. Polecamy je przede wszystkim wprawionym pasjonatom. Osoby mniej doświadczone zachęcamy do zakupu niewielkich okrętów i łódek, które są także miłe dla oka, a wymagają mniejszych nakładów pracy.

Promocja Nowość Bestseller

Dla dzieci

Oferowane przez nasz sklep statki do sklejania wyróżniają się ogromnym przywiązaniem do detali. Dbałość o każdy szczegół zapewnia długie godziny fantastycznej zabawy, która w efekcie prowadzi do stworzenia małego dzieła sztuki, jakimi są i były żaglowce na przestrzeni wieków. Drewniane modele do sklejania to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, ale też świetny sposób na to, by rozbudzić pasję u małego miłośnika morskich przygód, przy okazji dając mu szansę na ćwiczenie cierpliwości i precyzji oraz rozwijanie małej motoryki. Dlatego warto kupić dziecku model statku i dać mu szansę na rozwijanie nowego hobby, dzięki któremu będzie ćwiczyć wyobraźnię i pobudzać kreatywność. W naszym sklepie znajdziesz specjalne zestawy dla najmłodszych. Zawierają one nie tylko konkretny model z drewna, ale też farby i akcesoria modelarskie, takie jak pędzel, papier ścierny czy profesjonalny klej. Idealne na prezent!

Z różnych zakątków świata

Jednak modelarstwa nie można uznać za rozrywkę przeznaczoną tylko dla dzieci. Wręcz przeciwnie - liczne imprezy branżowe, targi i wystawy gromadzą głównie dorosłych, którzy sklejają nie tylko statki. Wymieniają się doświadczeniami i polecają sobie sprawdzone modele. W naszym sklepie znajdziesz tylko takie egzemplarze - lubiane i doceniane. Modele żaglowców, które prezentujemy, przedstawiają okręty z różnych epok i rejonów świata.  Znajdą się zarówno statki pirackie, jak i łodzie rybackie, karawele jak za czasów  Kolumba i łodzie Wikingów. Każdy z nich inny i każdy oryginalny, dlatego nie powinno być problemu, by znaleźć idealny dla siebie model statku do sklejania. W każdym zestawie znajdują się wszelkie niezbędne akcesoria by samemu, w domowym zaciszu, móc się cieszyć  przyjemną, ale też wymagającą, zabawą. Oferujemy Ci wiele sprawdzonych produktów, dzięki którym możesz poznawać lub doskonalić warsztat modelarski.

Wyjątkowa ozdoba

Drewniane okręty są polecane szczególnie tym, którzy cenią sobie modele wysokiego gatunku. Każdy stworzony został z naturalnych surowców, które pozwolą na stworzenie wyjątkowej repliki statku, będącej piękną ozdobą każdego pomieszczenia, robiąc przy tym ogromne wrażenie. Modele statków doskonale sprawdzą się jako element wystroju pomieszczenia w marynistycznym stylu. Najbardziej popularne są te zamieszczane w butelce, ale tradycyjne okręty podwodne czy żaglowce też robią wrażenie. Tak naprawdę wybór modeli jest ogromny, a każdy zachwyca czymś innym. Jeżeli jest ich więcej, tworzą imponujące kolekcje. Do sklejania potrzeba dużo czasu i cierpliwości, a także odpowiedniego miejsca, jednak trud ich wykonywania przynosi niezwykłe efekty. Dlatego są tak chętnie wybierane przez modelarzy, którzy dokładają starań, by dzieła były jak najbardziej realistyczne.

Wszystkie modele do sklejania, statki szczególnie, cieszą się ogromnych zainteresowaniem zarówno wśród starszego, jak i młodego pokolenia. A bywa, że łączą obydwa, dostarczając niezapomnianych chwil dzięki wspólnej zabawie. Drewniane okręty mogą przy okazji stać się okazją do wielu wspaniałych opowieści i wymyślania nowych, ciekawych historii, a modele żaglowców z różnych okresów historii z powodzeniem pełnią też funkcję dydaktyczną! Sklejaj, twórz, kreuj, a przy okazji przemycaj ciekawostki dotyczące militarnych starć i dziejów ludzkości. To świetny sposób na zainteresowanie najmłodszych wybranymi historycznymi zagadnieniami i postaciami.

Duży wybór

Modele statków do sklejania cieszą się ogromną popularnością, a nasz sklep może się pochwalić bardzo dużym i zróżnicowanym asortymentem. W wyborze ważny jest nie tylko rodzaj statku czy modelu, ale też producent, stopień trudności wykonania i wymagane do jego stworzenia narzędzia oraz akcesoria. Dlatego zakup warto dobrze przemyśleć i odpowiednio się do niego przygotować. I choć wiadomo, że sklejenie jednego modelu zajmuje trochę czasu, to wiadomo także, że na jednym się nie skończy! To wciągająca zabawa na wiele godzin i... wiele statków! Drewniane statki, zebrane w kolekcje, z pewnością będą napawały dumą twórcę i właściciela zbioru, a każdego oglądającego wprawią w niekłamany zachwyt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wspaniałe modele statków, które zabiorą każdego miłośnika modelarstwa w niezapomnianą podróż do wspaniałego świata nauki, wyobraźni i zabawy!