+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Sklejania różnego typu modeli pojazdów to czynność wymagająca dużej dozy cierpliwości, ale także zaopatrzenia się w niezbędne narzędzia. Podczas budowania statków, czołgów, pojazdów militarnych często należy w nich wykonać różnego rodzaju otwory. Wówczas należy być wyjątkowo ostrożnym, aby nie uszkodzić modelu. Dlatego też ważne jest aby dobrać odpowiednią metodę wiercenia oraz użyć właściwego rodzaju narzędzi modelarskich. 

Narzędzia do wiercenia są jednymi z podstawowych narzędzi znajdujących się w składziku każdego majsterkowicz i modelarza. Najczęściej tego typu przybory dla modelarzy to rodzaj mini urządzeń elektronicznych lub ręcznych obejmujących wiertarki, szlifierki i wkręty. Każdy pasjonat modelarstwa powinien posiadać je w swoim warsztacie. Dzięki nim można skutecznie i bezpiecznie szlifować, wiercić, frezować i przecinać delikatne elementy każdego rodzaju modeli.

W naszym asortymencie wybór narzędzi do wiercenia jest duży. Największą popularnością wśród pasjonatów modelarstwa cieszą się mini wiertarki ręczne, które są szczególnie przydatne do precyzyjnego wiercenia niewielkiej średnicy otworów. Oferujemy także mini wiertarki elektryczne, które ułatwiają i przyśpieszają pracę nad modelem. Działają na baterie, dlatego można je używać nawet jeśli w pobliżu nie ma gniazdka elektrycznego. Oprócz najwyższej jakości wiertarek oferujemy także niezwykle precyzyjne wiertła modelarskie, które sprzedawane są pojedyńczo lub w całych zestawach.


Promocja Nowość Bestseller