+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Aby drewniany model był dokładnym odwzorowaniem oryginalnej jednostki pływającej, co więcej, wiernie oddawał klimat epoki, w której był on eksploatowany, koniecznie musi zostać wyposażony w detale, które sprawią, że będzie on doskonałą kopią statku i życia, które się na nim co dzień toczyło. W szerokiej ofercie naszego sklepu każdy miłośnik modelarstwa zaopatrzy się w dodatki do drewnianych modeli, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią bodowane modele, dodadzą im realizmu i klimatu epoki, z której się wywodzą.

W naszym sklepie modelarskim każdy pasjonata modelarstwa znajdzie akcesoria, dzięki którym wymarzony drewniany model statku będzie się jeszcze lepiej prezentował. W naszej ofercie znajdują się między innymi solidne, bawełniane liny, które z powodzeniem posłużą do wykonania olinowania statku. Oferujemy także mosiężne bulaje czy gwoździe, których nie może zabraknąć w wiernym modelu drewnianym jednostki pływającej. Metalowe figurki marynarzy, miniaturowe beczki, szalupy i inne oryginalne detale, to niezastąpione elementy, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią wygląd budowanego modelu. 

Wszystkie oferowane w naszym asortymencie dodatki do modeli drewnianych to akcesoria najwyższej jakości, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, ale przede wszystkim z ponadprzeciętną starannością i troską o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Wiernie odwzorowują oryginalne przedmioty, narzędzia i sprzęty, jakie znaleźć było można na statkach i okrętach pochodzących z minionych epok.


Promocja Nowość Bestseller