FineModels to japońska firma zajmująca się produkcją modeli redukcyjnych na szeroką skalę oraz akcesoriów z nimi związanych. Bogata oferta zainteresuje zarówno miłośników sprzętu wojskowego z okresu II wojny światowej, figurek, jak i okrętów współczesnej floty morskiej Kraju Kwitnącej Wiśni.

FineModels koncentruje się na zestawach związanych z japońską armią oraz kulturą Anime. Wszystkie modele posiadają doskonale odwzorowane detale zewnętrze. Wnętrze każdego zestawu można ulepszyć za pomocą dedykowanych fototrawionych elementów dostępnych wraz z modelem luz zakupionymi osobno.

Bogaty asortyment zestawów FineModels składa się między innymi z modeli samolotów produkowanych przed II wojną światową i wyposażenia Armii Imperium Japońskiego, sprzętu wojskowego wykorzystywanego w działaniach wojennych na wielu frontach pomiędzy 1939-1945 rokiem. Dostępne są także, chociaż raczej na rynku azjatyckim, zestawy modelarskie inspirowane filmami anime znanych japońskich reżyserów, figurki asów lotnictwa wielu armii oraz specjalnymi zestawami zawierającymi modele czołgów lub samochodów wojskowych.

Wszystkie one produkowane są w wielu skalach, począwczy od 1/20 a na 1/700, w przypadku okrętów marynarki wojennej, kończąc. Dlatego też każdy modelarz odnajdzie w ofercie tego producenta modele trafiające w jego zainteresowania zarówno jeżeli chodzi o okres historyczny, jak i o preferowane rozmiary. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą produktów tego azjatyckiego producenta.

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników

 • Niszczyciel czołgów Type 2 Ho-I - FineMolds FM24
  dostępny od zaraz
  Indeks: FM24
  223,21 PLN
 • Odrzutowiec bombowy Nakajima Shisei Kikka - FB10
  Indeks: FB10
  144,43 PLN