+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Firma Aber została stworzona przez miłośników modelarstwa w 1995 roku, od tego czasu prężnie działa w tej branży. Jej specjalnością jest produkcja dodatków do dostępnych na rynku modeli. Firma tworzy elementy fototrawione, jak i też toczono-frezowe, które dedykowane są do modeli w różnych skalach oraz kategoriach.

W tej chwili na rynku dostępnych jest ponad 1000 tzw. zestawów waloryzujących z logo firmy Aber. Wyjątkowe przywiązanie do detali oraz znakomita jakość wykonania sprawiły, iż firma jest ceniona nie tylko na krajowym rynku, ale także wśród zagranicznych fanów modelarstwa. Produkty tej firmy corocznie zdobywają liczne nagrody oraz wyróżnienia. 

Jeden z czołowych producentów modeli, pochodząca z Japonii, firma Tamiya tworząc zestawy specjalne swoich produktów dołącza zestawy waloryzujące właśnie firmy Aber. Świadczy to nie tylko o dobrej jakości elementów polskiego producenta, ale także o renomie, jaką cieszy się wśród firm działających w branży.

Dzięki wykorzystaniu elementów fototrawionych można w niezwykły sposób zmienić prawie wszystkie modele. Aber dostarcza elementy zarówno do modeli samolotów, pojazdów bojowych, jak i czołgów. Szeroki asortyment oraz dobra opinia pozwalają na obecność produktów firmy na rynku w wielu krajach.

Modelarze na całym świecie doceniają wysoką jakość wyrobów tego producenta, przez co są one poszukiwane i chętnie kupowane. Firma nadal rozwija swój asortyment o nowe zestawy waloryzacyjne, optymistycznie patrząc w przyszłość.

Promocja Nowość Bestseller