+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Airfix to brytyjska firma z długoletnią tradycją produkcji doskonałej jakości modeli redukcyjnych. Każdy modelarz zna tę markę. Modele Airfix to doceniana i lubiana klasyka, nadal popularna wśród profesjonalistów i amatorów. Dlatego nasz sklep poleca artykuły tego producenta. Firma założona została w 1939 roku, od tego czasu zmieniali się właściciele, natomiast asortyment pozostawał bez zmian. W Wielkiej Brytanii nazwa firmy stała się synonimem wszystkich modeli do sklejania. Modele Airfix dostępne są w bardzo szerokim wyborze. Firma oferuje modele samochodów, łodzi, rakiet, figurek,  czołgów oraz oczywiście samolotów. W asortymencie tej firmy znajdują się również różnego rodzaju zestawy modelarskie posiadające klej, farby i pędzle. Przez prawie 80 lat swojej historii stworzyli wiele kultowych zestawów, do dziś pozostając jednym z większych i ważniejszych producentów modeli redukcyjnych.

Promocja Nowość Bestseller

Modele pojazdów marki Airfix

Modelarze na całym świecie doceniają jakość, z jaką wykonane są wszystkie zestawy tego producenta. Poza tym duży wybór modeli dla początkujących sprawia, iż wielu z nich sięga po produkty, tej właśnie firmy. Prostsze konstrukcje pozwalają na zapoznanie się z podstawowymi technikami modelarskimi oraz umożliwiają zaznajomienie się z używaniem niezbędnych w tej dziedzinie narzędzi. Dlatego jeśli chcesz kupić model do sklejania dla kogoś, kto dopiero szuka nowego hobby, zainwestuj w prosty zestaw Airfix. Pozwoli on wdrożyć się w warsztat modelarski i zapoznać z technikami.

Dla wytrawnych hobbystów firma Airfix ma w swojej ofercie skomplikowane, pełne małych detali modele samolotów oraz innych pojazdów w skali 1:24 lub 1:32. Stanowią one duże wyzwanie jednak po ukończeniu budowy, każdy amator modelarstwa będzie czuł prawdziwą satysfakcję z osiągniętego sukcesu.

Dziś firma Airfix tworzy nowe projekty, produkcja została przeniesiona do Indii, a na rynku pojawiają się modele z charakterystycznym czerwono-czarnym logo. Historia Airfix twa, dając modelarzom na całym świecie szansę na tworzenie kolejnych udanych egzemplarzy do ich kolekcji. Marki tej nie mogło więc zabraknąć w ofercie naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z produktami Airfix. Ich sklejanie przynosi dużo radości i satysfakcji.