+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Airfix

Airfix to brytyjska firma z długoletnią tradycją produkcji doskonałej jakości modeli redukcyjnych. Firma założona została w 1939 roku, od tego czasu zmieniali się właściciele, natomiast asortyment zostawał bez zmian. W Wielkiej Brytanii nazwa firmy stała się synonimem wszystkich modeli do sklejania. Modele Airfix dostępne są w bardzo szerokim wyborze. Firma oferuje modele samochodów, łodzi, rakiet, figurek,  czołgów oraz oczywiście samolotów. W asortymencie tej firmy znajdują się również różnego rodzaju zestawy modelarskie posiadające klej, farby i pędzle. Przez prawie 80 lat swojej historii stworzyli wiele kultowych zestawów, do dziś pozostając jednym z większych i ważniejszych producentów modeli redukcyjnych.

Modelarze na całym świecie doceniają jakość z jaką wykonane są wszystkie zestawy tego producenta. Poza tym duży wybór modeli dla początkujących sprawia, iż wielu z nich sięga po produkty, tej właśnie firmy. Prostsze konstrukcje pozwalają na zapoznanie się z podstawowymi technikami modelarskimi oraz umożliwiają zaznajomienie się z używaniem niezbędnych w tej dziedzinie narzędzi.

Dla wytrawnych hobbystów firma Airfix ma w swojej ofercie skomplikowane, pełne małych detali modele samolotów oraz innych pojazdów w skali 1:24 lub 1:32. Stanowią one duże wyzwanie jednak po ukończeniu budowy, każdy amator modelarstwa będzie czuł prawdziwą satysfakcję z osiągniętego sukcesu.

Dziś firma Airfix tworzy nowe projekty, produkcja została przeniesiona do Indii, a na rynku pojawiają się modele z charakterystycznym czerwono-czarnym logo. Historia Airfix twa, dając modelarzom na całym świecie szansę na tworzenie kolejnych udanych egzemplarzy do ich kolekcji.

Promocja Nowość Bestseller

Airfix