+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

W warsztacie pasjonata modelarstwa nie może zabraknąć świetnych farb. Wie o tym każdy, kto zajmuje się tym hobby! To od ich doboru zależy ostateczny wygląd modelu. Chodzi oczywiście nie tylko o odcienie, a raczej o odpowiednie krycie. Na rynku jest bardzo dużo tego typu produktów. Wysokiej jakości farby akrylowe marki Hataka to doskonały wybór zarówno dla modelarzy malujących pędzlem, jak i posługujących się aerografem. Nasz sklep oferuje wiele wariantów, a także niezwykle umiejętnie skomponowane zestawy, które są przydatne nie tylko dla początkujących. Pozwalają szybko i łatwo zakupić niezbędne, pasujące do siebie (ale też do określonej tematyki) kolory.

Hataka to firma, która dynamicznie się rozwija. My na bieżąco śledzimy, co ten producent proponuje odbiorcom i regularnie uzupełniamy nasz asortyment. Jeśli zależy Ci na zakupie sprawdzonego produktu, na pewno nie zawiedziesz się, kupując farby Hataka. Dzięki nim każdy Twój model będzie się świetnie prezentował. Sprawdź naszą ofertę, znajdź odpowiedni odcień i osobiście przekonaj się o zaletach tych artykułów.

Promocja Nowość Bestseller

Farby modelarskie Hataka

Nie bez przyczyny zdecydowaliśmy się na współpracę z doświadczonym polskim producentem farb akrylowych. Firma Hataka Hobby słynie z najwyższej jakości produktów o bardzo wysokiej trwałości. Kolor zachowuje intensywność przez lata, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twój ukończony model utrzyma perfekcyjny wygląd bez względu na upływ czasu. To bardzo ważne, aby farby modelarskie przechowywać w odpowiednich warunkach, dlatego producent zatroszczył się o szczelną buteleczkę z dozownikiem, która skutecznie zapobiega wysychaniu produktu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z pasjonatami modelarstwa udało się stworzyć znakomite farby z niesamowitą paletą dostępnych barw, które sprostają oczekiwaniom największych profesjonalistów. Jeśli więc chcesz tchnąć zupełnie nowe życie w swoje modele, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i sprawdź dostępne kolory Hataka Hobby. Składaj zamówienia w naszym sklepie tworzonym przez pasjonatów, by zawsze otrzymywać oryginalne produkty w najlepszych cenach.