AMG Arsenal Model Group jest jedną z wielu nowych, rozwijających się dynamicznie małych firm, jakie w ostatnim czasie się pojawiły, a które mają w swojej ofercie modele redukcyjne. Firma znalazła dla siebie nisze na rynku i umiejętnie ją wykorzystała. Od początku zestawy tego producenta cechuje dobra jakość i dokładne odwzorowanie detali, dzięki czemu zyskuje oraz większą przychylność klientów.

Firma skupia się głównie na dostarczaniu modeli redukcyjnych samolotów wojskowych z okresu II wojny światowej. Jednak oferuje także inne zestawy, stale poszerzając swój asortyment. Dużą popularnością cieszą się figurki żołnierzy oraz elementy wykorzystywane do tworzenia wszelkiego rodzaju dioram. AMG Arsenal Model Group wprowadza nowe coraz bardziej dopracowane modele, stosuje ulepszone techniki produkcji co skutkuje widocznie lepszą jakością proponowanych zestawów.

Za największą zaletę oferty tej firmy uważa się tworzenie modeli nietypowych i maszyn rzadko spotykanych w katalogach innych, większych producentów. Produkcja niewielkich ilości modeli jest bardziej opłacalna dla mniejszego wykonawcy i pozwala na berpośredni kontakt twórcy z modelarzem.

W dostępnych na rynku modelarz samolotów i innych maszyn tej firmy części są dobrze ze sobą spasowane, montaż nie nastręcza zbyt wielu problemów, a efekt jest bardziej niż zadowalający. Zestawy AMG Arsenal Model Group mogą być udanym dodatkiem do kolekcji większych oraz bardziej znanych graczy na rynku plastikowych modeli redukcyjnych. 

Wyświetlono: 1 – 1 z 1 wyników

  • Torowisko (Standard/Russian 2 in 1) AMG 35202
    Indeks: 35202
    151,50 PLN