+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Japońska firma Aoshima znana jest z produkcji wysokiej jakości modeli plastikowych oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Historia firmy sięga roku 1924, gdy Jiro Aoshima stworzył lotniczy instytut badawczy. Pięć lat później rozpoczęła się produkcja drewnianych zestawów modelarskich, do której wykorzystywano wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas przeprowadzonych badań.

W 1961 roku firma zmieniła nazwę na Aoshima Bunka Kyozai Inc. i poszerzyła swój asortyment o modele plastikowe własnego wytwórstwa. Od tego czasu ich oferta stale się rozwija. Obecnie obejmuje pojazdy i okręty zarówno wojskowe jak i cywilne, pociągi oraz figurki. Głównie są to miniatury produkowanych w Japoni aut, motocykli oraz innych środków transportu.

Dzięki doskonałemu odwzorowaniu elementów i wysokiej jakości używanego plastiku marka Aoshima ma wielu fanów na całym świecie. Produkty tej firmy charakteryzują się dużą szczegółowością poszczególnych modeli, które stanowią wyzwanie dla umiejętności nawet doświadczonych modelarzy. Bardzo dokładne spasowanie oraz zachowanie prawidłowych proporcji względem pierwowzoru, sprawia iż ukończone konstrukcje prezentują się okazale.

Modele tej firmy przeznaczone są zarówno dla początkujących adeptów modelarstwa, jak i dla osób, które czują się już na tym polu bardzo pewnie. Prace z zestawami firmy Aoshima są przyjemne i dają możliwość doskonalenia swoich umiejętności. Każdy modelarz powinien zainteresować się produktami tej marki dostępnymi w ofercie naszego internetowego sklepu modelarskiego.

 

Promocja Nowość Bestseller