+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Chematic

Chematic to polska firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją modeli redukcyjnych oraz wszelkiego rodzaju chemii modelarskiej. W swojej ofercie posiada kleje, lakiery, preparaty przeznaczone do konserwacji aerografów oraz rozcieńczalniki do farb stosowanych podczas malowania elementów konstrukcyjnych modeli.

Duży wybór tego rodzaju preparatów pozwala każdemu miłośnikowi modelarstwa redukcyjnego na wybranie środków, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom i przyzwyczajeniom. Są one dobrej jakości, np. kleje pozwalają na szybkie i bezproblemowe scalenie ze sobą elementów.

Modele produkowane przez firmę Chematic nie przysparzają wielu trudności. Z montażem poradzą sobie początkujący, a nawet dzieci w wieku szkolnym przy nadzorze osoby dorosłej. Ogromną zaletą tych zestawów jest to, że pozwalają w naturalny sposób zdobyć potrzebne umiejętności i czerpać przyjemność z realizowanych przez siebie projektów.

Gama modeli obejmuje szeroki zakres historii lotnictwa. Znajdują się tutaj maszyny z początkowych lat II wojny światowej i współczesne samoloty odrzutowe, cywilne i wojskowe. Ta dbałość o urozmaicenie asortymentu przysporzyła firmie wielu fanów, którzy wyczekują prezentacji kolejnych nowości.

Firma stale dodaje nowe produkty do swojej oferty. Dużym powodzeniem cieszą się zestawy tego producenta odtwarzające samoloty alianckich sił zbrojnych z czasów Bitwy o Anglię. Doskonale nadają się one na pierwszy zestaw dla młodego, wprawiającego się dopiero modelarza.

Promocja Nowość Bestseller

Chematic