Brytyjska firma Emhar specjalizuje się w produkcji bardzo szczegółowych zestawów modelarskich. Są to pojazdy bojowe oraz w dużej mierze figurki żołnierzy z różnych okresów historycznych, od walecznych Wikingów, poprzez wojny napoleońskie, aż po wsółcześnie występujące jednostki wojskowe.

Większość zestawów produkowanych przez firmę Emhar występuje w skali 1/72. Jest ona bardzo popularna oraz lubiana przez modelarzy na wszystkich kontynentach. Daje duże możliwości tworzenia ciekawych konstrukcji i rozbudowanych dioram. Pozwala doskonalić umiejętności, ze względu na poziom dokładności, jaki jest wymagany do składania konstrukcji w tak małej skali. 

Modele tego producenta słyną z dokładnych odlewów, historycznej zgodności oraz dużej ilości detali, co zawsze jest dobrze widziane przez brać modelarską. Zestawy te są często dostępne z precyzyjnie wykonywanymi dodatkami takimi jak gumowe koła lub gąsienice i kolorowe kalkomanie. Pozwala to na stworzenie ciekawie i realistycznie prezentujących się egzemplarzy do kolekcji.

Firma Emhar znana jest głównie na rynkach Zachodniej Europy, zdobywa jednak także popularność w innych krajach, w tym i w Polsce. Klienci cenią sobie przede wszystkim szeroki zakres tematyczny proponowanych zestawów, z których każdy gwarantuje tak samo wysoki poziom wykonania.

Warto zainteresować się wyrobami tego producenta, ponieważ stanowią one ciekawą alternatywę dla dominującej tematyki II wojny światowej. Poza tym pozwalają pogłębić wiedzę na temat danej epoki oraz wyćwiczyć nowe umiejętności.

Wyświetlono: 1 – 2 z 2 wyników

 • WWI Heavy Tank Mk.IV Male EM4001
  Promocja
  Indeks: EM4001
  153,53 PLN 177,76 PLN
 • Mk.IV Tadpole WWI Tank with rear mortar - EM4004
  Indeks: EM4004
  161,60 PLN