+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Big Model

Big Model to polska firma, która zajmuje się tworzeniem wyjątkowych, limitowanych serii redukcyjnych modeli plastikowych. Firma ta została założona przez miłośników tego hobby, którzy chcieli tworzyć szczegółowe i realistyczne konstrukcje. Dlatego też zdecydowano się na wydanie zestawów w wersji Profi Pack, choć w ofercie znajdują się także produkty dla początkujących modelarzy.

Każdy model dostępny jest w limitowanej serii niewielkiej ilośći egzemplarzy oraz posiada indywidualny numer seryjny. Zestaw najczęściej zawiera plastikowy model do sklejania, elementy fototrawione, maski do malowania, wysokiej jakości kalkomanie oraz metalowe elementy podwozia. Dołączona jest również czytelna instrukcja montażu.

Big Model koncentruje się głównie na produkcji modeli samolotów pasażerskich służących w barwach naszego krajowego przewoźnika. W ten sposób firma znalazła swoje miejsce na rynku i z każdym nowo wydanym modelem umacnia swoją pozycję. Klienci cenią sobie bogate w detale elementy fototrawione oraz dokładność wykonania plastikowych odlewów.

Produkty Big Model w wersji Profi Pack wymagają od modelarza sporych umiejętności oraz doświadczenia w pracy z elementami z różnych materiałów. Jednak pracę włożoną w ich sklejanie wynagradza realistycznie wyglądający model, który nie odstaje jakością od produktów większych i bardziej znanych producentów.

Każdy miłośnik lotnictwa pasażerskiego powinien mieć w swojej kolekcji przynajmniej jeden z modeli oferowanych przez tego rodzimego producenta. Nasz internetowy sklep modelarski posiada w swoim asortymencie zestawy sygnowane logo Big Model w bardzo atrakcyjnych cenach.

Promocja Nowość Bestseller

Big Model