Alan Hobbies Ltd. to największy rosyjski producent plastikowych modeli redukcyjnych do sklejania. Firma słynie z dużej precyzji w przygotowaniu elementów, jak również z wysokiej jakości wykonania samego materiału. Specjalizuje się głównie w modelach wojskowych - czołgach, samolotach, statkach czy broni palnej, tworząc je głównie w skali 1:35. W ofercie Alan Hobbies Ltd. znajdziemy zatem wszelkie możliwe repliki sprzętu jaki był w użyciu wojsk podczas pierwszej oraz drugiej wojny światowej.

Modele Alan Hobbies Ltd., które znajdziecie Państwo w ofercie naszego internetowego modelarskiego sklepu modeledo.pl, to między innymi niemieckie działo przeciwpancerne Panzerjagerkanone Pak 43. Podobnie jak większość modeli firmy, zostało przygotowane w skali 1/35 i odwzorowuje sprzęt militarny używany w trakcie II wojny światowej. 

Panzerjagerkanone Pak 43, jak również inne modele Alan Hobbies Ltd. zostały przygotowane z plastiku. Do ich finalnego wykończenia przyda się klej modelarski do plastiku, jak również farbki, którymi będziemy mogli pomalować wszelkie należące do zestawu elementy. W przypadku modeli produkowanych przez Alan Hobbies Ltd. niezwykle pomocna będzie również pinceta, którą będziemy nakładać dołączone do modelu kalkomanie. Warto zadbać również o płyn na kalki i pod kalki lub płyny do kalkomanii, jak na przykład Tamiya 87102 Mark Fit.

To unikalna szansa na wzbogacenie swojej kolekcji sprzętu, broni i pojazdów z czasów I i II wojny światowej modelami przygotowanymi przed wschodnioeuropejskich producentów. 

Wyświetlono: 1 – 1 z 1 wyników

  • 8,8 cm Panzerjagerkanone Pak 43 Alan Hobbies 020
    Indeks: 020
    40,40 PLN