+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Amazing Art to marka, która powstała z ponad dwudziestoletniej pasji jednego z założycieli firmy. Poszukując dobrych jakościowo, przydatnych produktów umożliwiających tworzenie modeli oraz makiet, jej właściciele zdecydowali się w 2014 r. rozpocząć profesjonalną produkcję artykułów modelarskich.

Dziś, dzięki energii, zaangażowaniu i kreatywnej pracy wspólników oraz pracowników, firma oferuje niemal 600 produktów, które cieszą się uznaniem zarówno profesjonalnych modelarzy, pasjonatów, jak i amatorów wchodzących dopiero w świat tego interesującego hobby. Modelarstwo, kojarzone zwłaszcza przez starsze osoby ze sklejaniem drewnianych samolotów z okresu I wojny światowej, ewoluowało obecenie w kierunku modeli plastikowych, tzw. wtryskowych, których elementy umieszczone są na plastikowej ramce (wyprasce). Modele takie skleja się, a następnie maluje, tworząc wspaniałe cacka - samochody, motocykle, lokomotywy i wagony, śmigłowce, samoloty, statki, czołgi, wojskowe pojazdy czy budowle i ich ruiny.

Amazing Art zapenia narzędzia nie tylko fanom modeli plastikowych, ale również zwolennikom tych drewnianych, oferując wiertła, frezy, kleje i pilniki do drewna. Większość produktów sygnowanych tą marką jest uniwersalnych, jak na przykład kleje na bazie cyjanoakrylu, które nadają się zarówno do metalu, gumy, pianek EEP, plastiku, jak i powierzchni ceramicznych, szkła czy drewna. Wśród produktów Amazing Art znajdziemy różnego rodzaju precyzyjne pęsety, cążki do wycinania elelementów z wyprasek, cążki do elementów fototrawionych, pędzle a także służące do pokrywania makiet, dioram czy podstawek figurek żwiry, piaski oraz sztuczne trawy.

Promocja Nowość Bestseller