+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Jednym z wielu cenionych producentów plastikowych modeli do sklejania jest Trumpeter. To chińska marka oferująca liczne linie modelarskich statków, samolotów, figurek oraz pojazdów wojskowych. Produkty wzorowane są na autentycznych pojazdach i urządzeniach pochodzących z różnych okresów historycznych.

Trumpeter to szeroki wybór modeli nie tylko do zabawy, ale i kolekcjonerskich – katalog produktów stale się powiększa o kolejne modele. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci, jak i do dorosłych. Trumpeter to nie tylko bogata oferta (kilkaset modeli), ale i wyjątkowa trwałość i estetyka. Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, a każdy element został dopracowany w nawet najmniejszym detalu (zestawy wykonane w większych skalach zawierają więcej części i są zazwyczaj bardziej szczegółowe). Producent oferuje ponadto praktycznie cały zakres skal istniejących w modelarstwie. Wszystkie produkty powstają w Zhongshan w Chinach, gdzie znajduje się siedziba firmy Trumpeter.

Promocja Nowość Bestseller

Trumpeter - producent plastikowych modeli do sklejania

Jako doświadczony sklep modelarski kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość produktów, dlatego oferujemy wyroby azjatyckiej marki Trumpeter. Tym, co ją wyróżnia, jest bardzo duża różnorodność tematyczna oferowanych wyrobów, którą wyraźnie widać w poniższej kategorii. To duża zaleta, ponieważ przekłada się na bogactwo wyboru. W asortymencie Trumpeter znajdują się modele wiernie odwzorowujące najróżniejszy obiekty i pojazdy, jak np.:

Trumpeter to producent, który dostarcza nie tylko modele, ale również różnego rodzaju dodatki, akcesoria i narzędzia niezbędne dla każdego, dla kogo sklejanie to hobby. Chodzi m.in. o profesjonalne pędzle do malowania, które zamawia się z naszego sklepu oddzielnie – nie są one dostępne w ramach zakupionych modeli. Niezależnie od wybranego produktu możesz mieć pewność, że pieniądze zostały dobrze wydane.

Poza pędzlami do malowania wśród narzędzi Trumpeter dostępnych w naszym sklepie modelarskim można znaleźć również:

Firma wytwarza nie tylko wysokiej jakości modele i narzędzia do sklejania, ale również kalkomanie pozwalające na precyzyjne oznaczenie i atrakcyjne ozdobienie poszczególnych konstrukcji, np. barwami danej jednostki wojskowej czy określonego państwa. Pod marką Trumpeter sprzedawane są też gablotki na modele o różnej wielkości. To bardzo przydatne akcesorium, które pozwala na skuteczne zabezpieczenie wykonanych konstrukcji przed zabrudzeniami i zniszczeniami.

Dostępna w naszym sklepie modelarskim oferta marki Trumpeter jest wyjątkowo bogata. Różnorodne produkty wiernie odwzorowujące rzeczywiste obiekty powinny się znaleźć na półce każdego, dla kogo sklejanie to prawdziwe hobby. Jeżeli należysz do takich osób, wybierz model, który najbardziej Ci odpowiada i zamów go już teraz, korzystając z atrakcyjnych cen i szybkiej wysyłki!