+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Eduard

EDUARD - Model Accessories, spol. s.r.o. to firma, która powstała w 1989 roku. Została założona przez dwóch miłośników modelarstwa z dawnej Czechosłowacji, którzy nie mogli znaleźć na rynku dobrej jakości elementów fototrawionych oraz zestawów waloryzujących do modeli redukcyjnych. Zaczęli więc wytwarzać je sami, najpierw na własne potrzeby, a potem dla innych modelarzy. Produkowane przez nich elementy szybko stały się poszukiwane przez amatorów tego hobby na całym świecie.

Z biegiem lat firma stała się synonimem jakości i doskonałego odwzorowania nawet najdrobniejszych szczegółów. Sukcesywnie poszerzała swój asortyment, także o modele plastikowe własnej produkcji. Stworzyła kilka ich linii, które przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania.

Obecie Eduard produkuje modele we wszystkich najpopularniejszych skalach, dodatki fototrawione, elementy żywiczne oraz kalkomanie do wielu dostępnych na rynku zestawów innych producentów. Cenione są one za wysoką jakość oraz szeroki wybór wariantów jakie oferują. Dzięki nim każdy modelarz może stworzyć realistyczny, pełen szczegółów model samolotu lub pojazdu, który będzie odzwierciedleniem wzoru istniejącego w rzeczywistości.

Oferta firmy Eduard dopasowana jest do potrzeb modelarzy. Regularnie wypuszczają nowe zestawy, dodają kolejne modele swojej produkcji i dbają, by ich poziom zawsze był wysoki. Dzięki czemu, a także dzięki niezliczonej ilości produkowanych dodatków, marka ta ma ugruntowaną pozycję na rynku. W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama produktów tego producenta.

Promocja Nowość Bestseller

Eduard