+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

AK Interactive to hiszpańska firma, która zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych produktów stosowanych w modelarstwie. Jej pracownicy tworzą znane na całym świecie publikacje, poradniki oraz materiały eksploatacyjne przeznaczone dla każdego modelarza.

Firma AK Interactive powstała w 2009 roku i od tej pory stale się rozwija dzięki zaangażowaniu oraz ciężkiej pracy profesjonalnego zespołu. Produkty tego wytwórcy stosowane są codzienne przez tysiące modelarzy na całym świecie. Doskonale nadają się zarówno dla specjalistów, jak i dla osób, którzy modelarstwo traktują jako hobby.

Publikacje tworzone przez zestpół AK Interactive dostępne są zarówno jako wydania książkowe jak i w formie cyfrowej na stronach internetowych oraz jako filmy instruktażowe umieszczane na portalach społecznościowych. Produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży są testowane, sprawdzana jest ich trwałość, wydajność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Firma dba o wysoką jakość produkowanych przez nią materiałów modelarskich.

Przy tworzeniu nowych rozwiązań AK Interactive współpracuje z uznanymi modelarzami, wysłuchuje ich uwag, a ewentualne sugestie wprowadza w życie. Poza wspomnianymi materiałami firma ta znana jest także z dużego zaangażowania na polu pomocy technicznej dla modelarzy oraz dystrybutorów swoich produktów.

Wydając liczne publikacje AK Interactive wpływa na zwiększenie umiejętności modelarzy, poprawę techniki oraz edukuje nowe osoby zainteresowane tym ciekawym i rozwijającym hobby.

Promocja Nowość Bestseller