+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Easy Model

Firma Easy Model zajmuje się wytwarzaniem, sprzedażą i dostarczaniem gotowych, złożonych oraz pomalowanych modeli plastikowych. Są to wysokiej jakości konstrukcje, które mogą być podarowane jako prezent lub stać się ozdobą w kolekcji zapracowanego modelarza. Wyroby te mogą beż zostać wykorzystane do stworzenia pracochłonnej dioramy.

Gotowe modele składane są w pełni profesjonalny sposób, a do ich pomalowania wykorzystuje się farby stosowane na co dzień przez modelarzy. Często są one także "brudzone" przy pomocy odpowiednich preparatów chemicznych, co nadaje im realistyczny wygląd. Z tego względu, produkty Easty Model prezentują się okazale i zachwycają precyzją wykonania.

Pośród wielu gotowych zestawów znajdują się samoloty, czołgi, okręty oraz łodzie podwodne. Taki bogaty asortyment pozwali nabyć konkretny model każdemu, kto pragnie wzbogacić swoją kolekcję, a brakuje mu czasu lub cierpliwości na samodzielne budowanie. Wszystkie produkty wiernie odwzorowują prawdziwe maszyny. Zachowana została zgodność historyczna oraz zadbano o odpowiedni dobór kolorystyki tworzonych konstrukcji.

Easy Model dostarcza zarówno zestawy historycznego oręża, jak i współczesnego sprzętu wojskowego, co pozwala na stworzenie ciekawej i różnorodnej kolekcji interesujących nas pojazdów lub samolotów z danego okresu w dziejach. Mogą one także stanowić inspirację do tego, by za każdym razem osiągać lepsze rezultaty podczas własnych zmagań z modelami, przyczyniając się do rozwoju umiejętności. Firma każdego roku publikuje katalog zawierający ich asortyment oraz planowane nowości.

Promocja Nowość Bestseller

Easy Model