+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Marka Adler została stworzona w roku 2009, wyłącznie dla dystrybutora profesjonalnych i hobbystycznych narzędzi i maszyn, firmy Mar, która od 1991 roku oferuje urządzenia warsztatowe wysokiej jakości. W asortymencie znajdują się obecnie m.in. używane w modelarstwie aerografy, mini kompresory przeznaczone do zasilania aerografów w sprężone powietrze oraz akcesoria takie jak stojaki i uchwyty do aerografów, stojaki do malowania oraz mini kabiny lakiernicze.

Aerografy Adler produkowane są jako jednofunkcyjne oraz dwufunkcyjne. Pierwsze, posiadają jednofunkcyjny przycisk spustowy, za pomocą którego dozuje się ilość powietrza doprowadzanego do urządzenia. Dawkę natryskiwanej farby można regulować bądź to za pomocą obrotowej dyszy farby w zbiorniczku, bądź poprzez tylną regulację skoku iglicy. Aerografy jednofunkcyjne nadają się raczej do malowania większych powierzchni nie wymagających dużej precyzji niż misternych, cienkich linii. Urządzenia dwufunkcyjne natomiast wyposażone są w przycisk spustowy, który reguluje ilość powietrza (przez wciśnięcie przycisku) oraz ilość natryskiwanej farby (przez odciągnięcie przycisku do tyłu). Dwufunkcyjne aerografy Adler, dzięki kalibracji obydwu czynników różnicujących strumień farby, świetnie nadają się zarówno do malowania precyzyjnych cienkich linii i punktów, jak i większych powierzchni.

Marka Adler ma w swojej ofercie m.in. luksusowy aerograf dwufunkcyjny, który dzięki precyzji wykonania i zastosowaniu jednej tylko, teflonowej uszczelki, jest niezwykle szczelny oraz odporny na czyszczenie bardziej agresywnymi niż w przypadku innych aerografów (z gumowymi uszczelkami) substancjami. Ten model idealnie rozpyla farby emaliowe, akrylowe, washe i pigmenty oraz spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających modelarzy.

Promocja Nowość Bestseller