+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Excel Hobby Blades Corp. to amerykańska firma mająca swoją siedzibę w Paterson w USA. Od 30 lat działa jako jeden z przodujących producentów noży, ostrzy i narzędzi precyzyjnych w całych Stanach Zjednoczonych a jej produkty znane i cenione są także w innych krajach.

Szerokie spektrum precyzyjnych narzędzi jakie oferuje firma Excel, zostało stworzone aby sprostać najbardziej wymagającym zastosowaniom. Każdy z produktów jest poddawany regularnym testom jakości i musi spełniać wysokie standardy przed opuszczeniem fabryki.

Dzięki swojej wszchstronności produkty te wykorzystywane są w różnych dziedzinach, w tym w przemyśle, edukacji, medycynie oraz oczywiście w modelarstwie. Są one w większości produkowane ręcznie, dokładnie kontrolowane, by każdy egzemplarz służył tak samo dobrze użytkownikowi.

W swojej bogatej ofercie Excel ma między innymi ostrza do noży, bogato wyposażone zestawy akcesoriów modelarskich, takie jak: pęsety, cążki, miarki, pilniki, wiertarki ręczne, nożyki i wiele innych. Przeznaczone są one do wielu rodzajów materiałów, takich jak tworzywa sztuczne (plastik), drewno, papier itp. Posiadają ergonomiczną konstrukcję, która znacznie ułatwia posługiwanie się nimi.

Zawartość danych zestawów została tak przemyślana, by znajdowały się w nich najpotrzebniejsze narzędzia oraz by ich przechowywanie było łatwe, bezpieczne i wygodne. Wszelkie uchwyty, cążki oraz ostrza odporne są na działanie używanych w modelarskie chemikaliów, oraz powstawanie rdzy.

Produkty z logo Excel są gwarancją dokładnej i przyjemnej pracy, precyzyjnych pomiarów oraz odpowiednio przyciętych i dopasowanych elementów. 

Promocja Nowość Bestseller