+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Tamiya emalie z oznaczeniem X i pojemności 10ml to matowe farby olejne stosowane w modelarstwie. Ich skład pozwala na malowanie nimi praktycznie każdej powierzchni, takiej jak drewno, metal oraz plastik. Mogą być nanoszone zarówno za pomocą pędzelka, jak i przy pomocy aerografów. Każda szklana buteleczka zawiera 10ml farby. Symbol X na opakowaniu oznacza, iż jest to farba nadaje matowe wykończenie malowanej powierzchni.

Szeroka gama dostępnych kolorów wiernie odzwierciedla najpopularniejsze odcienie używane do malowania samolotów, oraz innych wojskowych i cywilnych pojazdów. Znajdziemy tutaj zarówno biel, czerń, kolory podstawowe oraz pochodne, takie jak zróżnicowana gama zieleni lub brązów. To pozwala na tworzenie realistycznie wyglądających modeli, których barwa odpowiada rzeczywistym kolorom ich pierwowzorów.

Farby Tamia emalie X 10ml można mieszać z  rozpuszczalnikiem Tamiya X-20 w stosunku: 2 części rozpuszczalnika na 10 części farby. Takie proporcje pozwalają na uzyskanie wyraźnego koloru, który rozprowadza się równomiernie po każdej powierzchni.

Firma Tamiya znana jest z tego, że oprócz produkcji zestawów oraz akcesoriów modelarskich, zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości farb przeznaczonych do malowania modeli. Jej produkty podzielone zostały na kilka rodzajów, by ułatwić klientom orientownie się w szerokiej gamie dostępnych kolorów. Są to cenione i poszukiwane przez modelarzy farby cieszące się doobrą opinią. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tych produktów.


Promocja Nowość Bestseller