+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Każdy prawdziwy modelarz wie, że sklejony model to dopiero część wykonanej pracy. Po wielu godzinach poświęconych na sklejanie drobnych elementów i dopasowanie do siebie złożonej konstrukcji, nadchodzi czas na wykończenie dzieła. O ile w poprzednich krokach należy zachować zgodność z przedstawionym schematem i kierować się bardzo restrykcyjnymi zasadami dotyczącymi budowy oraz łączenia części, o tyle etap malowania powstałego obiektu jest etapem bardziej swobodnym, wykorzystującym wyobraźnię, zmysł estetyczny lub/i źródła historyczne. Choć także w tym przypadku należy zachować ostrożność i precyzję, gwarantujące zadowalający efekt. Ważne jest, by wybrać odpowiednie narzędzia ułatwiające pracę i oczywiście odpowiednie farby. Później pozostaje tylko malowanie i w końcu napawanie się stworzonym dziełem.

Na etapie malowania polecamy jedną z naszych propozycji, czyli Farby Tamiya Lacquer. Produkt ten wyróżnia uniwersalność oraz szeroki wachlarz zastosowania. Farbę można nanieść na większe jak i na mniejsze powierzchnie, ponieważ doskonale rozprowadzana jest za pomocą aerografu oraz pędzelka.

Farby Tamiya Lacquer charakteryzują się bardzo krótkim czasem schnięcia, dzięki czemu oszczędzają czas. Ponadto stanowią doskonałą bazę pod innego rodzaju farby. Warstwa lakierowana nie jest wtedy widoczna pod pozostałymi, nałożonymi na jej powierzchnię farbami, ale zapewnia większą trwałość i odporność powłoki. Farbę można również rozcieńczać za pomocą rozcieńczalnika Tamiya 87194. Oferujemy szeroki wybór kolorów.


Promocja Nowość Bestseller