+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Kiedy sklejanie modelu jest już za Tobą, najbardziej pracochłonne zadanie zostało wykonane. Pora na przeprowadzenie prac wykończeniowych o charakterze kosmetycznym i nadanie modelowi określonych kolorów, a tym samym stworzenie jego ostatecznego wizerunku. Mimo, że proces nakładania farby wydaje się czynnością znacznie prostszą niż dopasowanie niewielkich elementów do siebie, to powinien być wykonywany z podobną precyzją i dokładnością. Zachowanie skrupulatności będzie gwarancją sukcesu.

W naszym internetowym sklepie modelarskim oferujemy emaliowe farby japońskiej firmy Tamiya. Ten rodzaj produktu charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do powierzchni, dzięki czemu farba nie spływa, nie rozmazuje się, tylko pozostaje w miejscu jej nałożenia. Farby Tamiya emaliowe przeznaczone są do malowania powierzchni z drewna, metalu (należy użyć specjalnego podkładu np. Tamiya Metal Primer) oraz tworzyw sztucznych.

Wśród produktów, jakimi są farby modelarskie, producent Tamiya wyróżnia się najwyższą jakością. Farby cechuje zgodność z opisem producenta oraz szeroka gama kolorystyczna. Tym samym stały się najchętniej wybieranym dodatkiem do wykończenia prac modelarskich. Emaliowe farby modelarskie Tamiya są niewielkich opakowaniach szklanych o pojemności 10ml, w różnorodnych kolorach dopasowanych do potrzeb klientów oraz z dwóch wariantach wykończenia - X - farby z połyskiem, XF - farby matowe. W bogatej palecie barw, liczącej kilkadziesiąc pozycji, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W kategorii znajdują się nie tylko farby do modeli, ale także słoiczki do ich mieszania, podstawki na farby oraz rozpuszczalniki do emalii.


Promocja Nowość Bestseller