+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Nasz internetowy sklep modelarski ma w swojej ofercie bogaty asortyment narzędzi przeznaczonych do obróbki elementów składanych modeli, takich jak pilniki, papiery oraz gąbki i folie ścierne. Są one ważnych elementem warsztatu modelarskiego, pozwalającym na dokładne dopracowanie poszczególnych fragmentów tworzonych konstrukcji.

Oferujemy pilniki o różnej fakturze oraz wielkości. Przeznaczone do wielu rodzajów modeli takich jak wykonane z plastiku oraz drewna. Do bardziej delikatnych elementów wymagających dużej precyzji polecamy gąbki i folie ścierne, które pozwalają na dokładne oszlifowanie obrabianego fragmentu, bez ryzyka uszkodzenia.

Szeroka gama papierów ściernych zadowoli każdego modelarza, zarówno pod względem przystępnych cen, jak i praktycznych zastosowań. Oferujemy produkty znanych producentów, między innymi japońskiej firmy Tamiya. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania. Prezentowane przez nasz sklep modelarski pilniki odznaczają się ergonomiczną budową, gdyż zaprojektowane zostały z myślą o wyjątkowych potrzebach modelarzy.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się praktyczne zestawy obejmujące swoim zakresem najpotrzebniejsze w warsztacie modelarskim akcesoria. Klient może także zaopatrzyć się u nas w pojedyncze egzemplarze poszukiwanych przez niego narzędzi. Atrakcyjne ceny, wysoka jakość wykonania oraz szeroka gama produktów zachęcają do zapoznania się zawartością tej kategorii. Zachęcamy do wypróbowania towarów oferowanych przez nasz sklep, jesteśmy pewni, że nikogo nie zawiodą oraz wiernie będą służyć przez długi czas.


Promocja Nowość Bestseller

Pilniki, papiery, gąbki ścierne