+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

W ofercie naszego internetowego sklepu modelarskiego posiadamy niezbędne w warsztacie każdego modelarza profesjonalne narzędzia takie jak nożyki modelarskie o bardzo ostrych ostrzach, gwarantujące dokładne i pewne cięcie, a także cążki i pincety. Prace modelarskie to zajęcie, które wymaga szeregu precyzyjnych czynności. Docinanie małych części, usuwanie nadmiaru plastiku lub wycinanie kalkomanii jest proste i wygodne gdy w ręku mamy narzędzie, na którym możemy polegać.

Elementy fototrawione wymagają cięcia narzędziem takim jak cążki lub specjalne nożyczki, by nie uległy uszkodzeniu. W naszym sklepie dostępne są zarówno pojedyncze sztuki, jak i większe zestawy zawierające postawowe narzędzia zebrane w jednym, wygodnym komplecie. Niezbędne w warsztacie każdego modelarza są również pincety, dzięki którym pewnie chwycimy małe elementy podczas ich przyklejania, obróbki, malowania, itp.

Oferowane w naszym sklepie narzędzia dedykowane są specjalnie dla modelarzay ze względu na to, że budowa ich uwzględnia szczególne właściwości materiałów, z jakimi mają one okazję pracować. Akcesoria te są wykonane dokładnie, nie wymagają użycia przesadnej siły, a ich kształt jest ergonomiczny, co zapewnia pewny i wygodny uchwyt.

W pracy modelarza wiele drobnych elementów musi być wyciętych, oszlifowanych oraz pomalowanych. Dokładne wycięcie, bez poszczerbionych brzegów jest bardzo ważne, aby poszczególne elementy mogły być dobrze spasowane. Warto zatem zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzia takie jak nożyczki, cążki, nożyki modelarskie, pincety, by tworzone konstrukcje powstawały bez problemów związanych z obróbką małych części.

 


Promocja Nowość Bestseller

Nożyki, pincety, cążki itp.