732 606 696 info@modeledo.pl

Okręty w skali 1/700 i 1/720

Dragon 7074 Russian Battlecruiser Pyotr Velikiy

Promocja
Dragon 7074 Russian Battlecruiser Pyotr Velikiy
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 119,17 PLN 96,89 PLN netto
Stara cena: 124,23 PLN 101,00 PLN netto
Producent: Dragon
Status: dostępny od zaraz Towar dostępny od ręki w naszym magazynie, z reguły następnego roboczego dnia może być u Ciebie.
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Model Russian Battlecruiser Pyotr Velikiy

Dragon - nr. 7074 - scale 1:700

Premium Edition

 

Rosyjski pancernik Piotr Wielki.

Plastikowy model okrętu do sklejania i pomalownia,

Klej modelarski oraz farby należy dokupić dodatkowo - zestaw ich nie zawiera.

Model Dragon 7074 wykonano w skali 1/700.

 

W czasach swojej świetności rosyjska marynarka wojenna była jedyną siłą zdolną do podważenia potęgi amerykańskiej marynarki wojennej. Wśród jego najnowocześniejszych okrętów były krążowniki klasy Kirowa ("rosyjskie krążowniki" w rosyjskim żargonie) zbudowane pod nazwą Projekt 1144 Orlan. Były to olbrzymie statki - podobne do pancernika I wojny światowej - i drugie w skali jedynie dla lotniskowców. Dragon wyprodukował wspaniały model w skali 1/700 na czwartym statku klasy Kirov, Jurij Andropow. Budowa oryginalnego Jurija Andropowa rozpoczęła się w 1986 r., Ale nie została ukończona do 1996 r., Kiedy to została przemianowana na Pyotr Veliky (co tłumaczy się jako "Piotr Wielki"). Pyotr Veliky służy teraz jako okręt flagowy rosyjskiej Północnej Parduby.
 
Dragon wcześniej wydał zestaw pod postacią Pyotr Veliky, ale teraz został całkowicie przerobiony na zestaw 3 w 1. Pozostałe krążowniki rakietowe typu Kirov, które można złożyć z tego zestawu to admirał Nakhimov (dawniej ochrzczony Kalinin, który również aktywnie służy w Flocie Północnej) i Frunze. Wszystkie części niezbędne do dokładnego oddania któregokolwiek z tych trzech naczyń są zawarte w zestawie, oferując modelarzom większy wybór niż kiedykolwiek wcześniej. Podobnie jak w przypadku innych wydań Premium Edition, dostępne są obszerne elementy fototrawione do przedmiotów takich jak łopaty wirnika śmigłowca, balustrady, anteny i radary. Jest to potężny zestaw przedstawiający jeden z najpotężniejszych okrętów patrolujących współczesne oceany.
 
Parametry
Podstawowe
Montaż:Model do sklejania
Typ:Model plastikowy
Narodowość:Rosja
Skala:Skala 1:700
Okres:Współczesność
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy