Aerografy i kompresory

Harder & Steenbeck 120231 Aerograf Ultra 2024 0,45 mm

Indeks: 120231
EAN: 4067876008475
Producent: Harder & Steenbeck

Status: dostępny od zaraz
Towar dostępny od ręki w naszym magazynie, z reguły następnego roboczego dnia może być u Ciebie.
Dostępność: 3
464,60 PLN 505,00 PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 464,59 PLN
Ilość

Aerograf Ultra 2024 0,45 mm

Harder & Steenbeck - nr. 120231

Fachowy aerograf Ultra 2024 z dyszą 0,45 mm niemieckiej marki Harder & Steenbeck nr katalogowy 120231.

Dane techniczne aerografu:

 - dysza aerografu ma rozmiar 0,45 mm,

- zbiorniczek na farbę ma pojemność 5 ml,

-  aerograf Ultra 2024 posiada wejście powietrza o średnicy 1/8 cala,

- w komplecie znajduje się końcówka do szybkozłączki Harder & Steenbeck.

Aerograf jest zgodny z innymi zestawami dysz i iglic Harder & Steenbeck, a także niektórymi akcesoriami.

UWAGA !!! - do aerografu Ultra 2024 nie pasują zbiorniki 2ml i 5ml z poprzedniej wersji Ultry ani żadne części mechanizmu spustowego!

Odkryj rewolucję w malowaniu dzięki nowemu aerografowi Ultra 2024 - najnowszemu artyście w rodzinie aerografów od Harder & Steenbeck! Zaprojektowany z myślą o początkujących adeptach aerografii, którzy dopiero wstępują w świat modelarstwa. Ten aerograf łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością, oferując komfort i bezproblemową pracę, której szukasz.

Ultra 2024, to nie tylko narzędzie, to przewodnik dla początkujących, uczących się poprawnej obsługi aerografu. Dzięki przemyślanej konstrukcji, malowanie staje się łatwe i przyjemne, a każdy ruch staje się lekcją poprawnych nawyków.

Jego bezgwintowa dysza o średnicy 0,45 mm sprawia, że praca z różnymi rodzajami farb staje się przyjemnością. Teraz, nawet początkujący artyści mogą cieszyć się precyzyjnym malowaniem mniejszych powierzchni bez obaw o zatkane dysze.

Specjalny pierścień do regulacji podawanej ilości farby, a także intuicyjnie opisane nastawy pozwalają na płynne przechodzenie między malowaniem podkładami, kolorami bazowymi, aż po wykonywanie trzech stopni rozjaśnień (Prime/Base/I/II/III highlight). Dzięki temu jednym ruchem można zmienić lub wrócić do poprzedniego ustawienia co niewątpliwie przyspiesza pracę, a jednocześnie pozwala na precyzyjne efekty, szczególnie podczas malowania figurek z gier bitewnych.

Ciesz się wygodą demontażu, czyszczenia i wymiany dyszy bez ryzyka uszkodzenia, dzięki brakowi gwintu. Teflonowe uszczelki sprawiają, że nowa Ultra 2024 od Harder & Steenbeck jest odporna na rozpuszczalniki, a jego chromowane wykończenie nie tylko dodaje klasy, ale także eliminuje ryzyko alergii skórnych.

Rozpocznij swoją modelarsko-artystyczną podróż z Ultra 2024 - narzędziem, które przewyższa oczekiwania i otwiera przed Tobą świat nieograniczonych możliwości w malowaniu swoich projektów!

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również