+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Dla postronnego obserwatora sklejania modelu statku czy dowolnego pojazdu to po prostu długie godziny spędzone na dopasowywaniu poszczególnych elementów do siebie. W rzeczywistości, wykonując model, poświęca się wiele czasu, wykazuje się morzem cierpliwości oraz niebywałą precyzją. Zyskuje się ponadprzeciętne zdolności manualne i wzrok wyczulony na najmniejsze drobiazgi. e

Samo tworzenie modelu to nie tylko sklejanie poszczególnych części ale także szereg czynności wspomagających proces oraz wpływających bezpośrednio na estetykę finalną powstałego przedmiotu. Pasjonatom nie trzeba tłumaczyć korzyści ani radości, jaka wynika z tworzenia własnego modelu oraz satysfakcji, jaką przynosi zakończenie projektu. Z całą pewnością należy jednak wskazać solidne i trwałe narzędzia, które ułatwią poszczególne zadania związane z tworzeniem modelu. 

W ofercie naszego internetowego sklepu modelarskiego posiadamy emalie Tamiy do linii podziałowych (Panel Line Accent Color), które powstały z myślą o wydobywaniu i podkreślaniu szczegółów. Wykorzystywanie tego rodzaju emalii pozwoli wyeksponować linię podziałową lub dowolny element modelu, umożliwiając zróżnicowanie powierzchni i wskazanie istotnych elementów. Farba została wcześniej rozcieńczona dzięki czemu uzyskana konsystencja idealnie nadaje się do rozprowadzenia. Emalie Tamiya z serii Panel Line Accent Color do linii podziałowych występują w zestawie z pędzelkiem, który służy do aplikowania farby. Ewentualny nadmiar można łatwo usunąć za pomocą wacika modelarskiego. Produkt dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, które należy dopasować do barwy modelu.


Promocja Nowość Bestseller

Tamiya emalie do lini podziałowych