+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

Każdy pasjonat modelowania wie, że nie wystarczy precyzyjne sklejenie modelu aby efekt był zachwycający. Należy pamiętać, że o efekcie końcowym również decyduje odpowiedni dobór farb, ich właściwego koloru i estetyczne nałożenie go na powierzchnię modelu. W zależności od wielkości modelu oraz oczekiwań wobec wyglądu modelu, można użyć różnego rodzaju farb oraz technik ich nakładania. Dopiero rozpoznanie specyficznych parametrów technicznych pozwala zdecydować jaki rodzaj farby będzie odpowiedni i najlepiej ozdobi powstały przedmiot.

W naszym sklepie oferujemy różnorodne akcesoria modelarskie, które wspomagają prace konstrukcyjne jak i wykończeniowe. Na końcowe etapy polecamy farby modelarskie w sprayu, które znajdują zastosowanie szczególnie na większych powierzchniach. Proces rozprowadzania preparatu jest bardzo prosty i szybki, a przy tym funkcjonalny. Nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Aby uniknąć zabrudzenia, warto zabezpieczyć znajdujące się wokoło przedmioty, najwygodniejszą formą jest stosowanie podkładek lub zainwestowanie w bardziej precyzyjne stanowisko do malowania a mianowicie modelarską mini komorę lakierniczą.

Farby w sprayu Tamiya (TS) cechuje duża wydajność, ponieważ opakowanie o pojemności 100 ml zapewnia pokrycie 2-3 modeli w skali 1:24. Ponadto lakier bardzo szybko schnie i jest produktem syntetycznym. Dostępny jest w wielu ciekawych kolorach, które pozwalają na stworzenie interesujących, barwnych zestawień. Farby spray Tamiya TS powinny być nakładane na powierzchnie plastikowe.


Promocja Nowość Bestseller

Farby w sprayu Tamiya (TS)