732 606 696 info@modeledo.pl

Katalogi i literatura

The Weathering Magazine Plaża PL wersja

The Weathering Magazine Plaża PL wersja
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 32,00 PLN 26,02 PLN netto
Producent: Ammo by Mig
Status: dostępny od zaraz Towar dostępny od ręki w naszym magazynie, z reguły następnego roboczego dnia może być u Ciebie.
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata) 17,00 PLN (pobranie)
Opis

Ammo by Mig The Weathering Magazine - Plaża

 

Poradnik modelarski The Weathering Magazine, to poradnik dotyczący technik modelarskich.

Ten numer zatytułowany jest "Plaża".

Magazyn w polskiej wersji językowej.

Ilość stron: 70

Format: A4

Najnowsze 31 wydanie o tytule "Plaża", Twojego ulubionego magazynu koncentruje się na kultowym elemencie scenerii: plaży. Świetne środowisko dla naszych modeli i dioram, jednocześnie prezentujące interesujące warunki pogodowe i możliwości narracyjne na wiele tematów. Na przykład, jako tło dla bitwy science fiction: "Battle on the Beach" przedstawia wynik konfliktu między dwoma Mechami desantowymi: MSM-07 Gok Production i MSM-04 Acguy. Podczas gdy "Surfin Bird" przedstawia znacznie spokojniejszą scenę z wylądowanym Douglasem TBD-1A oraz wpływem weatheringu morza i piasku na samoloty, a także przejścia między piaskiem a roślinnością. Mniej spokojna plaża jest pokazana w "Boat that Won the War", która pokazuje, jak tworzyć gwałtowne fale i złapany w nie LCVP. Następnie pokazano krok po kroku amfibijny pojazd szturmowy AAVP7A1 RAM/RS, szczegółowo przedstawiający weathering piasku na gąsienicach pojazdu opancerzonego, a także mokre efekty spowodowane jego podróżą. "What Lies Beneath" pokazuje niemiecką obronę wybrzeża Francji w 1944r., oraz jak malować kamuflaż obronny i modelować otoczenie z widokiem na plażę. "The Lonely Bay" przedstawia bardziej panoramiczny widok, pokazując, jak stworzyć iluzję głębi morza i fal rozbijających się o wybrzeże. Wreszcie "Wading Sherman" przedstawia częściowo zanurzonego Shermana w skali 1:72. Galeria autorskich scen plażowych pomoże zainspirować bardziej plażowe modele i dioramy: niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym modelarzem, ten numer Cię zainspiruje!

The Weathering Magazine wyjaśnia wszystkie prezentowane techniki malowania i starzenia w szczegółowych artykułach "krok po kroku", z których każdy pokazuje, jak wykonać każdą technikę. Artykuły zilustrowane są wysokiej jakości zdjęciami i zwięzłymi opisami najlepszych modelarzy na świecie. Ten niecierpliwie wyczekiwany nowy numer TWM z pewnością będzie ulubieńcem kolekcjonerów, każda strona wypełniona pożytecznymi technikami, a każdy artykuł stanowi źródło inspiracji dla wszystkich gatunków i poziomów modelarzy.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również