732 606 696 info@modeledo.pl

Polecane drewniane modele żaglowców

Kto z nas nie chciałby popłynąć na fali swojej pasji, zrelaksować się podczas ulubionej rozrywki, przejąć stery i poczuć wiatr w żaglach? Z nami to możliwe! Wszyscy pasjonaci żaglowców znajdą tutaj coś dla siebie.

Czy wiesz, że Dżonka Chińska był jednym z najniebezpieczniejszych statków pływających na morzu? Pływała po chińskich rzekach i morzach, stanowiąc zagrożenie dla kapitanów statków transportujących przyprawy i herbatę na Zachód. To wyjątkowo sprytny statek, gdyż trudno było stwierdzić czy jest handlowy, czy piracki. Kiedy kapitanom statków płynących naprzeciwko udało się go rozpoznać, najczęściej było już szans na odwrót. Dzisiaj i Ty możesz wybudować swoją dżonkę.

A może jesteś fanem statków luksusowych? Polecami Ci wówczas budowę majestatycznego jachtu, np. żaglowca Grand Banks. Znany był z niezwykłej dbałości o bezpieczeństwo pasażerów, szybkości oraz niezawodnej jakości. Nie zwlekaj i wybuduj piękny, rufowy kokpit, szerokie pokłady i świetne stanowisko sterowania.

Mamy też coś dla najmłodszych pasjonatów żeglugi. Przy niewielkiej pomocy dorosłych mogą stworzyć np. wspaniały statek Ave Caesar lub niebezpieczny statek Wikingów. Taka zabawa gwarantuje nie tylko wiele godzin frajdy, ale także poprawi zdolności manualne dziecka i rozwinie kreatywność.

To tylko kilka przykładów statków z naszej oferty. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości modele drewniane żaglowców do sklejania. U nas rozwiniesz swoją pasję, pobudzisz kreatywność i zapewnisz świetną zabawę zarówno sobie, jak i całej rodzinie. Nie zastanawiaj się - złóż drewniany model Titanica, niezwykły statek piracki czy skuteczną łódź ratunkową. Wybór statków w naszym sklepie jest bardzo zróżnicowany, dlatego z pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Niewątpliwym atutem wszystkich naszych modeli jest dbałość o najdrobniejsze detale. Każdy z drewnianych żaglowców do złudzenia przypomina prawdziwe statki, o których słyszeliśmy na kartach historii lub widzieliśmy w filmach i na pocztówkach. Wszyscy klienci naszego sklepu zgodnie potwierdzają, że modele żaglówek są wyjątkowo realistyczne i porządnie wykonane.

Każdy, kto kiedykolwiek próbował sklejać modele potwierdza, że jest to bardzo wciągająca, rozwijająca i świetna zabawa. Może stanowić atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu bez względu na wiek. Zarówno starsi, jak i najmłodsi fani żaglowców na pewno będą zachwyceni. Dlatego nie zwlekaj, sprawdź naszą ofertę i wybierz model odpowiedni dla siebie!