Catalogues

The Weathering Magazine - Silniki, paliwo i olej - polska wersja

Modelarski magazyn The Weathering Magazine - Silniki, paliwo i olej - poradnik w polskiej wersji językowej, AK Interaktive

Index: TWM02
Manufacturer: AK Interactive

Status: out of stock, ask about the possibility of ordering
Tego towaru obecnie nie mamy w naszym magazynie
Availability: 0
7,30 EUR
Number of

AK Interaktive The Weathering Magazine - Silniki, paliwo i olej

 

 

 

Poradnik modelarski The Weathering Magazine, to poradnik dotyczący technik modelarskich.

Ten numer poświęcony jest silnikom, paliwie i olejom.

Magazyn w polskiej wersji językowej.

 

 

Ilość stron: 66

Format: A4

 

 

 

"Witajcie w czwartym numerze "The Weathering Magazine". Magazyn jest dla nas wciąż dużą przygodą, gdyż nie jest łatwo specjalizować się w tematyce weatheringu. Nie mniej jednak jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami i w ciągu ostatnich kilku lat wskazywaliśmy nowe trendy poprzez produkcję wielu nowatorskich akcesorów i promocję świeżych technik, które w rezultacie są teraz popularne na całym świecie. Dzięki tej publikacji możemy przedstawić i zarchiwizować mnogość technik charakterystycznych dla naszego hobby, a dzięki tak dobremu odbiorowi z modelarskiego środowiska, wiemy, że właśnie na taki magazyn czekaliście. Bardzo wam dziękujemy w imieniu całej załogi AK Interaktive!

A teraz chcielibyśmy zabrać was do fascynującego świata silników, paliwa i oleju. Szczerze mówiąc, bez trudu można zauważyć jak wielu z was używa takich efektów na swoich modelach. Trzeba być przy tym szczególnie ostrożnym jeśli chce się nadać modelom naturalny wygląd. Całe zagadnienie jest w naszym odczuciu bardzo ważne, ponieważ traktuje o jednym z kluczowych elementów wykończenia procesu weatheringu. Jeśli efekty rozlanego paliwa i oleju potraktujemy po macoszemu, możemy łatwo zepsuć model.

Tym razem naszym gościem specjalnym jest David Parker - wydawca rewelacyjnego magazynu "AFV Modeller". Zaprezentuje swój niesamowicie realistyczny silnik Królewskiego Tygrysa w skali 1/16. Jestem przekonany, że zgodzicie się ze mną co do tego, że w wykonaniu Davida wygląda on jak żywy. Rzecz jasna nie można pominąć wkładu pracy wielu naszych przyjaciół, którzy podzielą się z wami technikami i wskazówkami, które przydadzą się przy silnikach, paliwie i oleju.

Aha, i jeszcze jedna sprawa: specjalnie dla tych niewielu, którym przeszkadza rola Akatsiyi na łamach naszego magazynu przygotowaliśmy niespodziankę. Znajdziecie ją na następnej stronie!

Mig Jimenez."

 

Based on 0 opinions

generally

Add new comment

Customers who bought this product also purchased