+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

27,30 PLN

The Weathering Recykling PL wersja, numer katalogowy: TWM27

Katalogi i literatura

The Weathering Recykling PL wersja

ocenaocenaocenaocenaocena
27,30 PLN
Producent: Ammo by Mig
Model: TWM27
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata), 17,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Ammo by Mig The Weathering Magazine - Recykling

 

Poradnik modelarski The Weathering Magazine, to poradnik dotyczący technik modelarskich.

Ten numer zatytułowany jest "Recykling".

Magazyn w polskiej wersji językowej.

Ilość stron: 66

Format: A4

"Czy masz w swojej kolekcji modele pomalowane lata temu, będące poniżej obecnych standardów? Czy trzymasz ukryte w szafce nudne miniatury z nikłymi śladami malowania i efektami postarzania? Czy zamknąłeś już gdzieś na cztery spusty, aby Twoi znajomi ich nie widzieli?

Jeśli na te pytania odpowiesz twierdząco, to najnowsze wydanie TWM jest dla Ciebie! Witamy w świecie recyklingu!

W tym numerze "The Weathering Magazine" pokażemi Ci, jak dać drugie życie wszystkim starym i nudnym modelom, które leżą gdzieś zapomniane. Dzięki recyklingowi zaoszczędzisz wiele pracy montażowej, a nawet czasu i wysiłku malarskiego. Ponadto te dawno porzucone miniatury nie będą Cię nic kosztowały! Co więcej, jeśli chcesz eksperymentować z nowymi technikami, nie martwiąc się o zniszczenie nowego zestawu, nie ma nic lepszego niż recykling starego. Są tylko zalety!

Bez względu na to, czy są to modele z nieudanym malowaniem, które porzuciłeś z powodu frustracji, stare półprodukty czy prace, które skończyłeś dawno temu ze słabymi i nieaktualnymi efektami, recykling jest rozwiązaniem. Pokażemy Ci kilka przykładów takiego procesu zakończonego powodzeniem. Niektóre z prezentowanych tu miniatur zostały zbudowane ponad 20 lat temu, kiedy ich autor miał mniejsze doświadczenie, a dzisiejsze zaawansowane techniki weatheringu nie zostały jeszcze opracowane ani spopularyzowane. Każdy z prezentowanych zestawów nadal dostępny jest u producenta, są to modele, które można przywrócić do życia, zamiast pozostawiać je pokryte kurzem. Wszystko to jest możliwe przy znacznie mniejszym wysiłku, niż gdybyś zbudował model od podstaw! Celem recyklingu jest ukończenie dawnych projektów, zastosowanie nowych efektów do starych modeli lub całkowite odmalowanie nieudanych lub niedokładnych malowań. 

Teraz zobaczysz, jak to możliwe, że tak wielu wspaniałych modelarzy na Facebookuu ukończyło znakomite modele ze świetnymi efektami malowania i postarzania w tak krótkim czasie! Odkryli recykling!

Diego Quijano"

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Zobacz również

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również