+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

27,30 PLN

The Weathering Magazine Koła, gąsienice i powierzchnie PL wersja, numer katalogowy: TWM25

Katalogi i literatura

The Weathering Magazine Koła, gąsienice i powierzchnie PL wersja

ocenaocenaocenaocenaocena
27,30 PLN
Producent: Ammo by Mig
Model: TWM25
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata), 17,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Ammo by Mig The Weathering Magazine - Koła, gąsienice i powierzchnie

 

Poradnik modelarski The Weathering Magazine, to poradnik dotyczący technik modelarskich.

Ten numer zatytułowany jest "Koła, gąsienice i powierzchnie".

Magazyn w polskiej wersji językowej.

Ilość stron: 66

Format: A4

"W tym wydaniu "The Weathering Magazine" prezentujemy serię artykułów pomagających udoskonalić techniki używane do wykonywania efektów widocznych na kołach, gąsienicach i skrydłach ulubionych pojazdów, spowodowanych ich kontaktem ze środowiskiem. To jedno z ważniejszych zagadnień dotyczących postarzania modeli jest pomijane przez wielu modelarzy, a odgrywa kluczową rolę w realistycznym oddaniu natury, szczególnie jeśli model zostanie umieszczony na dioramie lub winietce.

Wybierając interesujące nas oznaczenie lub schemat kamuflażu, z góry umiejscawiamy pojazd w konkretnych lokalizacjach historycznych i warunkach pogodowych, często bez uwzględnienia konsekwencji naszej decyzji. Specyficzne wymagania każdego tematu mogą być trudne w realizacji, a usprawiedliwianie się w drodze na skróty staje się akceptowalne wbrew oczywistym faktom. Być może "nie padało w tym dniu" lub "prezentowany pojaz został umyty przez załogę podczas wizyty gen. Pattona". Po co te wymówki? Czy nie lepiej podnieść poprzeczkę i sprostać wyzwaniu?

Jeśli wykarzesz się odrobiną cierpliwości i zastosujesz do wskazówek najlepszych modelarzy, prezentujących pełen zakres innowacyjnych technik i metod specyficznych dla danego tematu, nauczysz się definiować umiejsowienie swojego pojazdu i bezproblemowo łączyć dowolny model z każdym typem podłoża. Dzięki temu wydaniu poznasz sposoby nanoszenia śladów eksploatacji i nauczysz się uzyskiwania kluczowych dla tego aspektu efektów, a może odkryjesz w sobie nową pasję do optycznego scalania miniatur z otoczeniem poprzez zastosowanie unikatowego zestawu technik. Poznawszy charakterystykę oddziaływania na powierzchnie ścierającego farbę piasku, zamarzniętej ziemi i śniegu czy tropikalnej wilgotności, z łatwością stworzysz te efekty na gotowych modelach, które na pewno masz w swojej pracowni. Aby rozpocząć ćwiczenie już dziś, nie ma więc potrzeby budowy nowego zestawu!

Sergiusz Pęczek"

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Zobacz również

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również