+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

32,00 PLN

The Weathering Magazine Koła, gąsienice i powierzchnie PL wersja, numer katalogowy: TWM25

Katalogi i literatura

The Weathering Magazine Koła, gąsienice i powierzchnie PL wersja

ocenaocenaocenaocenaocena
32,00 PLN
Producent: Ammo by Mig
Model: TWM25
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 14,99 PLN (przedpłata), 19,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Ammo by Mig The Weathering Magazine - Koła, gąsienice i powierzchnie

 

Poradnik modelarski The Weathering Magazine, to poradnik dotyczący technik modelarskich.

Ten numer zatytułowany jest "Koła, gąsienice i powierzchnie".

Magazyn w polskiej wersji językowej.

Ilość stron: 66

Format: A4

"W tym wydaniu "The Weathering Magazine" prezentujemy serię artykułów pomagających udoskonalić techniki używane do wykonywania efektów widocznych na kołach, gąsienicach i skrydłach ulubionych pojazdów, spowodowanych ich kontaktem ze środowiskiem. To jedno z ważniejszych zagadnień dotyczących postarzania modeli jest pomijane przez wielu modelarzy, a odgrywa kluczową rolę w realistycznym oddaniu natury, szczególnie jeśli model zostanie umieszczony na dioramie lub winietce.

Wybierając interesujące nas oznaczenie lub schemat kamuflażu, z góry umiejscawiamy pojazd w konkretnych lokalizacjach historycznych i warunkach pogodowych, często bez uwzględnienia konsekwencji naszej decyzji. Specyficzne wymagania każdego tematu mogą być trudne w realizacji, a usprawiedliwianie się w drodze na skróty staje się akceptowalne wbrew oczywistym faktom. Być może "nie padało w tym dniu" lub "prezentowany pojaz został umyty przez załogę podczas wizyty gen. Pattona". Po co te wymówki? Czy nie lepiej podnieść poprzeczkę i sprostać wyzwaniu?

Jeśli wykarzesz się odrobiną cierpliwości i zastosujesz do wskazówek najlepszych modelarzy, prezentujących pełen zakres innowacyjnych technik i metod specyficznych dla danego tematu, nauczysz się definiować umiejsowienie swojego pojazdu i bezproblemowo łączyć dowolny model z każdym typem podłoża. Dzięki temu wydaniu poznasz sposoby nanoszenia śladów eksploatacji i nauczysz się uzyskiwania kluczowych dla tego aspektu efektów, a może odkryjesz w sobie nową pasję do optycznego scalania miniatur z otoczeniem poprzez zastosowanie unikatowego zestawu technik. Poznawszy charakterystykę oddziaływania na powierzchnie ścierającego farbę piasku, zamarzniętej ziemi i śniegu czy tropikalnej wilgotności, z łatwością stworzysz te efekty na gotowych modelach, które na pewno masz w swojej pracowni. Aby rozpocząć ćwiczenie już dziś, nie ma więc potrzeby budowy nowego zestawu!

Sergiusz Pęczek"

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Zobacz również