Catalogues

The Weathering Magazine Miasto PL wersja

Index: TWM34
EAN: 8432074045335
Manufacturer: Ammo by Mig

Status: out of stock, ask about the possibility of ordering
Tego towaru obecnie nie mamy w naszym magazynie
Availability: 0
7,71 EUR
Number of

Ammo by Mig The Weathering Magazine - Miasto

Poradnik modelarski The Weathering Magazine, to poradnik dotyczący technik modelarskich.

Ten numer zatytułowany jest "Miasto".

Magazyn w polskiej wersji językowej.

Ilość stron: 70

Format: A4

"„The Weathering Magazine” to jedyny periodyk w pełni skoncentrowany na najprzyjemniejszych i najskuteczniejszych technikach modelarskich stosowanych do wykańczania modeli i figurek w skali, stworzony z myślą o pobudzeniu wyobraźni i dostarczeniu wiedzy potrzebnej do zaspokojenia modelarskich aspiracji.
 
Najnowszy numer waszego ulubionego magazynu skupia się na tematyce miejskiej: odwzorowanie walk w miniaturze, które miały miejsce w środowisku miejskim i nadal toczą się na zaludnionych obszarach na całym świecie, co stanowi istotną część modelarstwa. W tym numerze znajdziesz szeroki wachlarz tematów, od science-fiction – reprezentowanych przez statek kosmiczny Blockbuster z uniwersum Hexagear i Mecha z Bandai w artykule New in Town. Złożony temat pojazdów wojskowych oswaja niezwykły przewodnik po budowie i malowaniu Alexa Clarka na jego brytyjskim Chieftain’ie w skali 1/72 w kamuflażu miejskim z Brygady Berlińskiej oraz dwóm dioramom z pojazdami i figurkami: No Escape, osadzonej w obecnym syryjskim konflikcie domowym, oraz Crossing The Line, scena z końca II wojny światowej. Samolot uświetniający miejski krajobraz, czyli MiG-15 używanym jako pomnik w parku gdzieś we wschodniej Europie. Sceny walki w miastach często skupiają się na postaciach, a pojazdy i budynki stanowią tło. Element ludzki dominuje na dioramie The Hive, której akcja toczy się w czasie wojny w Wietnamie. Bez względu na temat Twoich miejskich modeli, ten nowy numer magazynu The Weathering z pewnością zainspiruje Cię i przygotuje do czerpania radości z realizacji swoich projektów.
The Weathering Magazine wyjaśnia wszystkie opisywane techniki malowania i brudzenia w szczegółowych artykułach „krok po kroku”, z których każdy pokazuje, jak wykonać każdą technikę, jaką zilustrowano za pomocą wysokiej jakości zdjęć i zwięzłych opisów autorstwa najlepszych światowych modelarzy. Ten niecierpliwie oczekiwany nowy numer TWM z pewnością będzie ulubionym wśród kolekcjonerów, każda strona wypełniona przydatnymi technikami, a każdy artykuł źródłem inspiracji dla modelarzy różnych gatunków i na różnym poziomie zawansowania."

Based on 0 opinions

generally

Add new comment

Customers who bought this product also purchased