Catalogues

The Weathering Magazine - Błoto - polska wersja

Modelarski magazyn The Weathering Magazine - błoto - poradnik w polskiej wersji językowe, AK Interaktive

Index: TWM03
Manufacturer: AK Interactive

Status: out of stock, ask about the possibility of ordering
Tego towaru obecnie nie mamy w naszym magazynie
Availability: 0
6,80 EUR
Number of

AK Interaktive The Weathering Magazine - Błoto

 

 

 

Poradnik modelarski The Weathering Magazine, to poradnik dotyczący technik modelarskich.

Ten numer poświęcony jest stosowaniu "błota" na modelach.

Magazyn w polskiej wersji językowej.

 

 

Ilość stron: 70

Format: A4

 

 

"...Żeby nie zanudzać, Panie i Panowie, przed wami wydanie pt. "Błoto". Chyba sami zgodzicie się, że temat ten tak bardzo pasuje do naszych potrzeb, że jedynie on mógł rozpocząć nasz drugi sezon. Ten numer powinien przynajmniej rozwiać błędne przekonania o tym, że błoto stosuje się tylko do zakrycia niedoróbek albo, że cała praca polega na wylaniu go na powierzchnię. Jeśli właśnie to jest Twój model myślenia, to przygotuj się na wywrócenie go go góry nogami. My do błota podchodzimy znacznie bardziej wzniośle, wychodząc z założenia, że jest ono jak każdy artystyczny zabieg, środkiem przekazu historii, scenerii i atmosfery. Wzniosłe cele zapewnione, ale powinno spodobać się Wam, jak autorzy artykułów interpretowali prostą mieszankę wody i brudu żeby się wyrazić.
Jeśli poprzedni akapit był o artystycznych inspiracjach, to ten jest o technice. Jako naczelny tego magazynu, dane jest mi spędzać nie mało czasu czytając artykuły współpracujących z nami autorów. Ta część mojej pracy podoba mi się szczególnie, ponieważ pozwala najpierw spojrzeć na każdy z tych wkładów autorskich. Gdy artykuły napływały do tego numeru, nie mogłem powstrzymać się wrażeniu, że łączy je wspólny refren, a były nim warstwy. Wydawać się więc może, że najlepszym błotem, jest błoto tworzone warstwowo i to niezależnie od tego czy są to warstwy suchego i mokrego błota czy jasnego i ciemnego. Jeśli różnorodność nadaje życiu smak, to warstwy są kluczem do błota - być może sami też to zauważycie.
Mówiąc o różnorodności, to wybór zawartych w tym numerze tematów obejmuje całą gamę artykułów, a wśród nich wybitnego Mercury Cougara od Claya Kempa. Lincoln Wright i Alexandre Duchamp pokażą Wam, że błoto odnajdzie się też w temacie fantasy i SF, podczas gdy Chris Jerrett i Wu Bayin zapewnią świetne przykłady błota w militariach. Od rozprysków, chlapnięć i bryzgów poprzez zaschnięte grudy, aż po spękane skorupy - w tym numerze "Błoto" jest wszystko od A do Z.

Miłej pracy,
Rick."

Based on 0 opinions

generally

Add new comment

Customers who bought this product also purchased