Stanowisko pracy

Artesania 27054-1 Lupa czołowa z czterema soczewkami i oświetleniem LED

Index: 27054-1
Manufacturer: Artesania Latina drewniane modele statków

Status: in stock
Towar dostępny od ręki w naszym magazynie, z reguły następnego roboczego dnia może być u Ciebie.
Availability: 1
22,18 EUR 26,01 EUR
Lowest price in the last 30 days: 22,40 EUR
Number of

Magnifying Glass with LED Lights x2 Headset

Artesania Latina - no. 27054-1

Lupa czołowa z oświetleniem LED oraz wymiennymi soczewkami z firmy Artesania Latina nr katalogowy 27054-1 do prac modelarskich i innych prac rzemieślniczych, dzięki której można lepiej widzieć małe części i pozwala to budować modele z większą precyzją. Lupa czołowa ułatwia pracę manualną, ponieważ ręce są wolne. Posiada cztery soczewki dla różnych powiększeń w zależności od potrzeb modelarza.

Te lupy bez użycia rąk mają 2 diody LED, które można dostosować do gustu użytkownika, ponieważ światło może poruszać się w górę i w dół do 60º oraz w lewo i w prawo pod kątem 25º.

Inną istotną cechą tego narzędzia, które powinno być obecne w każdym zestawie narzędzi modelarskich i wszelkiego rodzaju rzemiosłach, jest to, że ich soczewki mają cztery różne powiększenia, aby uzyskać dokładniejszy obraz: 1,2X, 1,8X, 2,5X, 3,5X. Z tymi lupami ze światłem LED możesz wybrać wzrost zgodności z odległością obiektu. Powiększenie soczewki jest napisane na wierzchu, dzięki czemu możesz łatwo i szybko zmienić swoje widzenie.

Based on 0 opinions

generally

Add new comment

Customers who bought this product also purchased