732 606 696 info@modeledo.pl

Katalogi i literatura

The Weathering Magazine - Vietnam - polska wersja

The Weathering Magazine - Vietnam - polska wersja
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 30,30 PLN 24,63 PLN netto
Producent: Ammo by Mig
Indeks: TWM07
Status: brak Tego towaru obecnie nie mamy w naszym magazynie
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis

Ammo by Mig The Weathering Magazine - Vietnam

 

 

 

Poradnik modelarski The Weathering Magazine, to poradnik dotyczący technik modelarskich.

Magazyn w polskiej wersji językowej.

 

 

Ilość stron: 70

Format: A4

 

 

 

"Żadne wydarzenie w historii Ameryki nie jest interpretowane błędniej niż wojna w Wietnamie. Była źle relacjonowana wtedy i jest źle zapamiętana dzisiaj." Richard M. Nixon, 37 Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Dodałbym jeszcze, że żaden okres nie był rzadziej przedstawiany, a nawet bardziej ignorowany przez świat modelarski jak wojna w Wietnamie, a to drodzy chłopcy i dziewczęta, jest nie do przyjęcia! Zrozumiano?

W zdecydowanej części naszego magazynu, celem było odkrywanie technik weatheringu w postaci jeden temat - jedno wydanie, lecz tym razem będzie trochę inaczej. Tak jest - w tym wydaniu zasady użycia siły nie mają zastosowania i jedynym kryterium doboru modeli jest związek z konfliktem w Wietnamie. Autorzy artykułów dobierali tematy, które szczególnie ich interesowały, a przy okazji, jak zwykle, zaprezentowali swój talent i podzielili się ciekawymi technikami.

Do zrealizowania tej misji zebraliśmy naprawdę śmiercionośną drużynę współpracowników. Każdy z nich to stary weteran modelarskich wojen. Na lądzie, za umocnienia jest odpowiedzialna utwardzana stal "Spud'a" Murphy'ego, który odnosząc się do fotografii z epoki, dokładnie odtwarza M48 - razem z jego podwójną półcalówką! Iain Hamilton dostarcza przeciwwagę dla amerykańskiego tarana, w postaci wyjątkowo uszczegółowionego T-59 w barwach NVA. Jamie Haggo zajmie się wsparciem z powietrza i przedstawi dwa bardzo ważne samoloty: F4 Phantom'a i MIG'a-17. Vladimir Demchenko również pokaże dwa tematy, traktując o malowaniu figurek i wykonywaniu dioram. Oishi Modeler zagłębia się w science fiction ze swoim Mechem z oddziału specjalnego, patrolującego granicę z Kambodżą. Niesamowicie odtworzony przez Yang Yu-Pei'a uzbrojony helikopter w artykule "Shark Attack" symbolizuje amerykański upór, a Ruben Torregossa przybliża nam Wojnę w Wietnamie z perspektywy bitewniaków. Na koniec spojrzymy na owy konflikt pod kątem retrospekcji weterana, Johna McCaina, który lata temu przebywał w niewoli i odwiedza Wietnam, poddać swoje przeżycia refleksji.

A teraz żołnierzu, czas zbierać manatki i podnieść łeb - ładuj karabin i zabieraj tyłek w troki! Lądujemy w samym centrum walki, a ja naprawdę uwielbiam zapach kleju modelarskiego o poranku..."

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Szybki podgląd
Cena: 30,30 PLN
Promocja
W magazynie
Szybki podgląd
Stara cena 19,80 PLN
Cena: 17,16 PLN
Szybki podgląd
Cena: 68,78 PLN
Promocja
W magazynie
Szybki podgląd
Stara cena 22,47 PLN
Cena: 18,78 PLN
Promocja
W magazynie
Szybki podgląd
Stara cena 11,62 PLN
Cena: 9,29 PLN
W magazynie
Szybki podgląd
Cena: 7,42 PLN