+48 732 606 696
info@modeledo.pl
0
Promocja Nowość Bestseller

8,06 PLN

XF-91 IJN Gray (Yokosuka Arsenal) 10ml Tamiya 81791 akryl, numer katalogowy: 81791

Tamiya XF 10ml

XF-91 IJN Gray (Yokosuka Arsenal) 10ml Tamiya 81791 akryl

ocenaocenaocenaocenaocena
8,06 PLN
Producent: Tamiya
Model: 81791
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata), 17,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

XF-91 IJN Gray (Yokosuka Arsenal) acrylic paint Tamiya 81791 10ml

matowa farba akrylowa Tamiya

 

Jest to odcień szarości, który uchwycił to, co było unikalne dla statków z Arsenału Yokosuka, takich jak lotniskowiec Shokaku i ciężki krążownik Suzuya.

Farby akrylowe Tamiya są wykonane z rozpuszczalnych w wodzie żywic akrylowych i doskonale nadają się do malowania pędzlem lub natryskiem. Farby te można stosować na żywicach styrolowych, styropianie, drewnie i wszystkich popularnych tworzywach sztucznych. Farba dobrze kryje, jest płynna, nie blaknie, i można ją łatwo mieszać.

Farby Tamiya są na najwyższym poziomie. Tamiya produkuje farby akrylowe w dwóch paletch : matowej ( XF ) i z połyskiem ( x ). Farby płynnie i łatwo pokrywają powierzchnie plastikowe, drewniane, żywiczne i metalowe.

Narzędzia do malowania takie jak pędzelki, aerografy można zakupić również u Nas, można je czyścić wodą jak i rozcieńczalnikami uniwersalnymi producenta. 

Do rozcieńczania farb najlepiej używać rozcieńczalników Tamiya i Gunze Sangyo z zieloną etykietą.

Tamiya Color Acrylic Paints 'mini' są produktami toksycznymi. Zaleca się chronić je przed światłem i źródłami ciepła, zwłaszcza temperaturą powyżej 40oC. Jeżeli produkt dostanie się do oczu zaleca się natychmiast przemyć je wodą z mydłem. W razie przypadkowego spożycia skontaktować się z lekarzem. Zachować szczególną ostrożność przed kontaktem produktu z dziećmi.

Kolory farb wyświetlanych na ekranie monitora mogą odbiegać niewiele od kooru rzeczywistego. Przy każdej farbie Tamiya jest podany numer katalogowy i opis wg. którego można rozpoznać kolor.

Pamiętaj że do każdego koloru zalecane jest używanie odpowiednich podkładów, a malowanie na różnych podłożach może tworzyć różne odcienie i kolory farb po wyschnięciu.

Różnice kolorystyczne mogą występować na dwóch różnych komputerach jak i przegądarkach.

Zdejęcia kolorów są dodane orientacyjnie.

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Zobacz również

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również