Catalogues

The Weathering Magazine Szary PL wersja

Index: TWM35
Manufacturer: Ammo by Mig

Status: out of stock, ask about the possibility of ordering
Tego towaru obecnie nie mamy w naszym magazynie
Availability: 0
8,73 EUR
Number of

Ammo by Mig The Weathering Magazine - Szary

Poradnik modelarski The Weathering Magazine, to poradnik dotyczący technik modelarskich.

Ten numer zatytułowany jest "Szary".

Magazyn w polskiej wersji językowej.

Ilość stron: 74

Format: A4

"Najnowszy numer waszego ulubionego magazynu skupia się na kolorze „Szarym”; kolor obecny w projektach wszystkich gatunków, w tym pojazdów wojskowych, samolotów, postaci i science fiction. Na jej stronach odkryjesz szeroką gamę technik malowania i wietrzenia dla różnych schematów szarości we wszystkich gatunkach, w tym kultowego Dunkelgrau z wczesnych pojazdów II wojny światowej, pokazanego na Takom Panzer I autorstwa Sergiusza Pęczka. Techniki wykorzystane do stworzenia wizualnego zainteresowania i kontrastu z różnymi odcieniami szarości używanymi w powojennych i nowoczesnych samolotach wykorzystujących O-2A Skymaster Javiera Lópeza de Anca.
Javier pokazuje również, w jaki sposób modele Sci-Fi mogą czerpać inspirację z rzeczywistych schematów z inspirowaną marynarką wojenną USA Kotobukiya Blockbuster BF Ver. Jorge Porto szczegółowo przedstawia malowanie i wietrzenie dioramy bunkra, dodając realistyczne efekty i kontrastujące wietrzenie. Nasz gość Łukasz Kapelski demonstruje malowanie kultowego szarego II wojny światowej: niemieckiego munduru Feldgrau. Wreszcie Mig Jiménez zagłębia się w wietrzenie U-Boota Das Werk 1/72 U12. Bez względu na temat Twoich szarych modeli, ten nowy numer The Weathering Magazine z pewnością zainspiruje Cię nowymi pomysłami i metodami na ożywienie Twoich projektów!
Magazyn Weathering wyjaśnia wszystkie opisane techniki malowania i starzenia w szczegółowych artykułach „krok po kroku”, z których każdy pokazuje, jak wykonać każdą technikę, co ilustrują wysokiej jakości obrazy i zwięzłe opisy od najlepszych światowych modelarzy. Ten niecierpliwie oczekiwany nowy numer TWM ​​z pewnością będzie ulubieńcem kolekcjonerów, każda strona wypełniona przydatnymi technikami, a każdy artykuł źródłem inspiracji dla wszystkich gatunków i poziomów modelarza."

Based on 0 opinions

generally

Add new comment

Customers who bought this product also purchased