Stanowisko pracy

Modeling Workstation - Artesania 27648

Ten przenośny warsztat modelarski to prawdziwy niezbędnik każdego modelarza, pozwoli utrzymać porządek na miejscu pracy oraz utrzymać sklejany model statku w wygodnym położeniu - zestaw Artesania 27648

Index: 27648
EAN: 8421426276480
Manufacturer: Artesania Latina drewniane modele statków

Status: in stock
Towar dostępny od ręki w naszym magazynie, z reguły następnego roboczego dnia może być u Ciebie.
Availability: 1
60,99 EUR 78,04 EUR
Lowest price in the last 30 days: 60,99 EUR
Number of

Modeling Workstation

Artesania - nr. 27648

Przenośny warsztat modelarski / organizer na narzędzia. Przyda się zwłaszcza przy sklejaniu niewielkich modeli okrętów, bowiem na górze warsztatu znajduje się wygodny uchwyt do przytrzymania sklejanego modelu statku w wygodnej pozycji.

Modeling Workstation zawiera 5 przezroczystych szufladek z przegródkami oraz 1 szufladkę drewnianą, wiele przegródek oraz otwory na narzędzia takie jak, np. nożyki modelarskie, pędzelki.

Po bokach warsztatu znajdują się wycięcia ułatwiające przenoszenie.

Warsztat wykonany jest z deski lipowej (elementy wycięte laserowo). To drewno poza szczególnie pięknym i atrakcyjnym wyglądem, oferuje dwie dodatkowe zalety: jest odporne na upływ czasu i jednocześnie jest lekkie. W ten sposób Modeling Workstation jest całkowicie przenośny. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że pasuje do dowolnego miejsca w domu lub na stole warsztatowym. Warsztat Artesania nr 27648 należy samodzielnie skleić za pomocą kleju cyjanoakrylowego lub kleju do drewna.

Wymiary złożonego warsztatu Artesania 27648 :

545 x 340 x 235 mm

Wymiary opakowania zestawu Artesania 27648 :

53 x 34 x 6 cm.

Dodatkowo do zestawu proponujemy zakup kleju cyjanoakrylowego lub kleju do drewna - kleje te dostępne są w pozostałej ofercie sklepu.

Model statku oraz wszystkie narzędzia widoczne na zdjęciach nie znajdują się w zestawie, mają na celu pokazanie zastosowania poszczególnych elementów warsztatu.

Based on 0 opinions

generally

Add new comment

Warsztat modelarski Artesania 27648 - przenośny organizer na narzędzia

Customers who bought this product also purchased

Recommended products