Zestawy do sklejania samochody

Italeri 72002 Zestaw z farbami i narzędziami model Lamborghini Miura 1-24

Index: 72002
EAN: 8001283720021
Manufacturer: Italeri

Status: in stock
Towar dostępny od ręki w naszym magazynie, z reguły następnego roboczego dnia może być u Ciebie.
Availability: 1
29,37 EUR 36,63 EUR
Lowest price in the last 30 days: 29,37 EUR
Number of

Model Lamborghini Miura - Starter Set
Italeri - nr 72002 - scale 1:24


Zestaw modelarski z farbami, klejem i podstawowymi narzędziami - plastikowy model samochodu Lamborghini Miura do sklejania i pomalowania w skali 1/24 z firmy Italeri nr katalogowy 72002.

W zestawie znajdują się:

- model do sklejania samochodu Lamborghini Miura,

- klej modelarski do plastiku,

- 2 małe farbki akrylowe Vallejo,

- narzędzia: cążki i pędzelek.

Długość modelu to ok. 18 cm.

Stopień trudności: 2

Lamborghini Miura to legendarny samochód sportowy, który został zaprezentowany w 1966 roku przez włoską firmę Lamborghini. Jest to model, który wpłynął znacząco na świat samochodów sportowych i stał się symbolem luksusu oraz innowacyjności w motoryzacji.

Jednym z najważniejszych aspektów Lamborghini Miura jest jego innowacyjny układ napędowy. Samochód został wyposażony w środkowosilnikową konfigurację, co oznacza, że silnik V12 o pojemności 4 litrów znajdował się za siedzeniami pasażerów. To podejście zrewolucjonizowało projektowanie samochodów sportowych i stało się standardem dla wielu przyszłych supersamochodów.

Wynikiem tej innowacyjnej konstrukcji był nie tylko atrakcyjny wygląd z niską sylwetką i szerokim tyłem, ale także doskonałe osiągi. Lamborghini Miura oferował ogromną moc, która była przekazywana na tylne koła za pośrednictwem 5-biegowej skrzyni manualnej. Samochód osiągał bardzo imponujące prędkości i był jednym z najszybszych pojazdów swojej epoki.

Miura znana jest również z estetycznego designu, który był dziełem Marcello Gandiniego. Samochód cechowały zaokrąglone linie i przepiękna sylwetka. Charakterystyczne były także niewielkie przednie reflektory o okrągłym kształcie, które nadały samochodowi niepowtarzalny wygląd.

Basic
Assembly:Model to be glued
Type:Plastic model
Scale:Skala 1:24
Nationality:Włochy
Term:Współczesność

Based on 0 opinions

generally

Add new comment

Customers who bought this product also purchased