Zestawy do sklejania różne

Bandai 64263 Model dinozaura Planosaurus - Triceratops

Index: 64263
EAN: 4573102642639
Manufacturer: Bandai

Status: in stock
Towar dostępny od ręki w naszym magazynie, z reguły następnego roboczego dnia może być u Ciebie.
Availability: 1
23,19 EUR 29,20 EUR
Lowest price in the last 30 days: 23,19 EUR
Number of

Model Planosaurus - Triceratops

Bandai - nr 64263

Plastikowy model dinozaura Planosaurus - Triceratops do składania z firmy Bandai nr katalogowy 64263.

Bandai 64263 Planosaurus - Triceratops to kolejny model zestawu oferowanego przez znanego producenta zabawek - Bandai. Tym razem zestaw koncentruje się na dinozaurze o nazwie Planosaurus, który jest reprezentowany przez gatunek Triceratops.

W skład zestawu wchodzi model Planosaurus - Triceratops, który został zaprojektowany jako interaktywna i edukacyjna zabawka. Zestaw zawiera różne elementy, które można złożyć zgodnie z instrukcją, tworząc pełnowymiarową replikę Triceratopsa.

Triceratops jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dinozaurów, znanym z charakterystycznych rogów na głowie oraz trójzębnego pyska. Model Planosaurus - Triceratops pozwala dzieciom i miłośnikom dinozaurów na zanurzenie się w prehistorycznym świecie i odtworzenie scenariuszy związanych z tym fascynującym stworzeniem.

Zestaw Bandai 64263 Planosaurus - Triceratops oferuje możliwość zarówno kreatywnej zabawy, jak i nauki o dinozaurach. Jest idealny dla entuzjastów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o prehistorii i kolekcjonować modele dinozaurów.

Based on 0 opinions

generally

Add new comment