Stanowisko pracy

DSPIAE AT-CA3 Mata modelarska do cięcia A3 Cutting Mat 56011

Index: 56011
EAN: 6970845560110
Manufacturer: DSPIAE

Status: out of stock, ask about the possibility of ordering
Tego towaru obecnie nie mamy w naszym magazynie
Availability: 0
9,27 EUR 11,68 EUR
Lowest price in the last 30 days: 8,63 EUR
Number of

Cutting Mat A3

DSPIAE - nr 56011 (AT-CA3) - 45x30cm

Samogojąca / samouszczelniająca dwustronna podkładka / mata modelarska A3 z renomowanej firmy DSPIAE nr katalogowy 56011 (AT-CA3).

Mata do cięcia formatu A3 to niezastąpione narzędzie dla modelarzy, artystów i projektantów, którzy potrzebują większej powierzchni do precyzyjnych cięć i prac kreatywnych.

Ta rozległa mata do cięcia zapewnia wystarczającą przestrzeń do wykonywania skomplikowanych cięć, układania wzorów czy projektowania. Jej format A3, większy niż standardowy A4, daje większą swobodę działania i pozwala na obsługę większych materiałów.

Mata do cięcia A3 wykonana jest z wytrzymałego materiału, który skutecznie chroni powierzchnię roboczą i narzędzia przed uszkodzeniem. Dzięki samogojącej powierzchni, ślady cięcia znikają po pewnym czasie, umożliwiając wielokrotne użycie maty.

Warto zaznaczyć, że mata do cięcia A3 jest wyposażona w praktyczne oznaczenia, takie jak linie siatki, skale pomiarowe, kątomierze i inne pomocne elementy. Ułatwiają one precyzyjne pomiary i cięcia, co przekłada się na doskonałe rezultaty końcowe projektów.

Modelarze, artyści i projektanci cenią maty do cięcia A3 za jej wszechstronność i wygodę. To nie tylko narzędzie do cięcia, ale także stabilna powierzchnia robocza, na której można wykonywać różnorodne techniki i projekty.

Podsumowując, mata do cięcia formatu A3 jest niezbędnym narzędziem dla osób pracujących z precyzją i kreatywnością. Jej duża powierzchnia, trwałość, samogojąca właściwość i praktyczne oznaczenia uczynią pracę nad projektami bardziej efektywną i satysfakcjonującą.

Wymiary maty DSPIAE 56011 :

45 x 30 x 0,2 cm.

W ofercie mamy również wiele nożyków modelarskich.

Based on 0 opinions

generally

Add new comment

Customers who bought this product also purchased

Recommended products